Дизайн на целия апартамент

  • 855
  • 2
  •   1
Отговори
Здрасти!Значи аз имам дъщеря,доста подредена(не създава никакви проблеми).Ние с нея живеем с брат ми,който пък от своя страна е доста разхвърлян.В стаята на дъщеря ми пък се беше пренесла баба и(доста старовремско мислене има) и направи стаята в ужасен вид(нямаше как да я спра голям инат е).Остана там за 2-3 години.Стаята,както и другите заприличаха на...кочина направо,а аз по цял ден съм на работа,даже преди около време ходех и нощна и не ми оставаше време за почивка.От скоро баба и се изнесе в къщата(която баща ми строеше) и аз реших,че мога да събера пари и да оправя апартамента.Та искам да ви питам,да предложите някакви идеи за кухня,трапезария,спалня,балкона и хола,детската я оправих-стана невероятна Simple Smile мерси предварително  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: X
Здрасти!  Grinning
Хвърли един поглед 10 см по-нагоре от темата ти, в подфорум "Нашия дом" и ще намериш каквото ти трябва /даже и в пъти повече! Wink/

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=51.0

# 2
  • Мнения: 1 259
А ако може пусни снимки какво е в момента... И после може да пуснеш и след ремонта...но за да дадем идеи, трябва да имаме основа за мислене!

Общи условия

Активация на акаунт