козметика на Мустела

  • 4 515
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Някой знае ли къде има повече избор на бебешка козметика на мустела? в коя аптека има все още продукти?обикалям от два дни но на много места повечето неща са изчерпани...

# 1
  • Мнения: 27 524
Добре е да кажеш за кой град питаш  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 790
В аптека Марешки ги има ако имаш в твоя град.

# 3
  • Мнения: 87
да...забравих да уточня че питам за София...

# 4
  • Мнения: 790
Ми аптеки Марешки са верига, щом тук във Варна продават, би трябвало и в София да продават марката. В София знам че има поне 5 аптеки на Марешки, но незнам дали са вблизост то вас. Предполагам сама ще се ориентираш, една има в Младост със сигурност знам.

# 5
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
До колкото ми е известно, няма внос от началото на годината и за това не се намира лесно. Марешки има в София на пазарчето на Младост 4, зеленото пазарче до 131-во училище.

# 6
  • Мнения: 2 197
Провери в аптеки Ремедиум и Санита. Имат големи секции с бебешка козметика и може да са останали.

# 7
  • Мнения: 454
Аз съм от Пловдив, но и тук Мустелата изчезва. И аз чух, че няма внос. Две мои познати, кото не са успели да си купят Мустела са взели някаква козметика А-дерма и са много доволни. И на двете това им било препоръчано в аптеките от които са пазарували. Аз лично все още разполагам с Мустела, така че не мога да дам лично мнение за другата.

# 8
  • Мнения: 4 017
явно вече има внос. заредиха кварталната аптека и всичо е поне с левче по-скъпо

Общи условия

Активация на акаунт