Loola на Бебе конфорт...за познавачи(ползвачи)

  • 8 192
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
ще сменяме возилото и съм се метнала на Лоолата.
Вчера бяхме в магазина да я тестваме,но ми се вижда малко тежка.
В момента бутам Спииди на Куини и въпреки,че се води тежка нямам проблем с вдигането по бордюри.
Докато вчера в магазина вдигането на предните гуми на Лоолата ми се видя по-трудно.
Въпроса ми е към майките ползващи и ползвали тази количка.Имахте ли проблем с килограмите и наложили се в даден момент да я смените с лятна по -лека?
Вчера когато я пробвахме в магазина коша бепе обърнат с лице към нас,дали ако е с лице напред тежестта не се разпределя по друг начин и количката да става по-лесна за вдигане?
Хич не ми се иска да повярвам,че и тази количка ще има косури Simple Smile

# 1
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
ще сменяме возилото и съм се метнала на Лоолата.
Вчера бяхме в магазина да я тестваме,но ми се вижда малко тежка.
В момента бутам Спииди на Куини и въпреки,че се води тежка нямам проблем с вдигането по бордюри.
Докато вчера в магазина вдигането на предните гуми на Лоолата ми се видя по-трудно.
Въпроса ми е към майките ползващи и ползвали тази количка.Имахте ли проблем с килограмите и наложили се в даден момент да я смените с лятна по -лека?
Вчера когато я пробвахме в магазина коша бепе обърнат с лице към нас,дали ако е с лице напред тежестта не се разпределя по друг начин и количката да става по-лесна за вдигане?
Хич не ми се иска да повярвам,че и тази количка ще има косури Simple Smile

Тя кусури няма, просто в един момент с детето вътре натежава  Mr. Green Предишната ми количка беше Лоола, бях пощуряла по нея  Crazy Според мен ти се струва трудно качването й по бордюри, защото не си свикнала с 2-те дръжки. За по-лесно и удобно, когато правех това винаги си помагах като стъпвах на стъпенката със слончето /разбра ме предполагам/. Така става много по-лесно  Peace Когато завъртиш коша цялата тежест идва отзад. Ако нямаш стълби за преодоляване според мен няма проблеми да си я ползваш, аз я смених с по-лека именно заради стълбите до асансьора ни и то не толкова че е тежка, а защото е по-широка и в един момент доста се озорвах с нарамването й на хълбок  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
Благодаря ти ,че сподели ПОЛОЖИТЕЛНОТО си мнение за количката която съм харесала Simple Smile
Дано някой не се включи да ме разколебае,че утре отиваме да я взимаме:)
(Е ако има някой с негативно мнение за тази количка,ще е добре да го разбереа предварително )

# 3
  • Мнения: 5 265
Когато дъщеря ми стана на 9 месеца,  Loola натежа доста.  След известно време я смених с  VIT, но тя пък е само до 15 кг. Сега сме с Плико Лайт - доволна съм (въпреки че от към дизайна не може да се сравни с горните две колички).

# 4
  • Мнения: X
Лоола беше моя фаворит преди около година и половина или две. Не си я купих. Защо?
Във Франция където живея Лоолата е масова количка, когато излезе всички полудяха по нея, съседките ми с бебета масово си накупиха такива. След няколко месечно ползване забелязах как количките им имаха много лош вид - колелата бяха криви, проскърцваха, материите избелели, количките надрани. И това масово, не само на една-две колички.
Та значи като на страничен наблюдател това не ми хареса, купих си друга (бъгстър) и не съжалявам.
Пак повтарям - не съм я ползвала лично, споделям само впечатления отстрани.

# 5
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Специално аз съм много доволна от количката - маневрена, широка и удобна за детето, сенникът е дълбок, вози меко  Peace Нито ми се беше разкърцала, нито материята й избеля  Rolling Eyes Моята беше тъмносиня. Виждала съм черна - сенникът й беше поизбелял...

# 6
  • София
  • Мнения: 3 960
Ние е момента сме с Луула, новия модел с цялата дръжка. Това ни е четвъртата количка и я взехме защото на Димана започнаха да й се влачат краката ( 100 см е)  на другата - Алегра на същата фирма. Взех я и с идеята да я ползваме със второто дете newsm78 #Crazy Та, искам да ти кажа, че ми е тежка Луулата и я държа в багажника. Ако търсиш лека количка горещо ти препоръчвам Алегра, е няма такава количка, става на чадър и я вдигам с един пръст, удобна за спане, гръбчето се сваля много по-лесно от на Луулата, пада на 90%. Товарили сме я безобразно с багаж и не е мръднала! Е не е никак забелязваща се... Laughing Освен това Луула има един гаден найлон на сенника през който си грее слънце. Може да й се слага само оригиналното чадърче.....Ако се сетя нещо друго ще допълвам! newsm78

# 7
  • Мнения: 1 102
Рима, а на тази Алегра коша обръща ли се към мамата, ние чакаме бебе през януари и бях се насочила към Лоола, защото искам да може да се обръща към мен, и има ли напълно легнало положение?

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
murvet77 на Алеграта коша не се върти,а и тя се води лятна количка все пак,незнам дали е подходяща за новородено.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 960
murvet77 на Алеграта коша не се върти,а и тя се води лятна количка все пак,незнам дали е подходяща за новородено.

 PeaceНе разбрах, че става въпрос за новородено! В такъв случай твърдо Луула!

# 10
  • Франция
  • Мнения: 152
Купувай и не се притеснявай. И двете си деца отгледах с нея, не е мръднала.
Но я ползвам до 1год и 2_3 месеца, после я сменям с лятна.
Даже скоро ще я продавам. Имам вси4ки аксесоари.

# 11
  • Мнения: 1 102
Благодаря ви, тогава си остава фаворит Лоола.

# 12
  • Мнения: 502
аз съм доволна от Лолата. е натежава ми, но дъщеря ми стои само нея. взехме си и една лятна на Хаук, но детето не иска в нея и се наложи пак Лолата да бутам. не съм имала проблеми с колелата, нито дамаската. и аз като качам на тротоарите настъпвам отзад слончето, иначе няма как да вдигна предните колела, но съм свикнала вече.

# 13
  • Мнения: 4 428
Имам позната, която ползваше Лоолата първата година и нещо. Накрая много й натежа и си купи Бъгстър. Каза, че разликата е много голяма.

Аз не знам дали си заслужава да смениш Спийдито с Лоола. На теб каква ти е целта  newsm78
Пък и не бих си взела каквато и да е количка, при която за да я управлявам, трябва да си помагам с побутване, подпиране и всякакви подобни манипулации. Има достатъчно колички, за да си спестя това  Peace
И пак да си кажа, като пазарувате такива неща от Малечко - много добре си гледайте гаранционната карта и какво и как точно покрива гаранцията!

# 14
  • Мнения: 0
lola enai dobrata koli4ka no ne stsva za novorodeno trqbva i drugiq ko6 koito e za kola az sam s neq godina i polovina i sam mnogo dovolna 4ervena mi e na cvqt imam i 4erna nikoq ot tqh ne mi e izbelqla

Общи условия

Активация на акаунт