красива роклчка - 4 г. - откъде?

  • 845
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
Майчета, нямам много време за търсене, а искам да купя красива рокличка на голямата за кръщенето на малката. не държа да е много официална, но да е красива и по-дългичка искам. това което съм видяла до момента е в mоthercare в Мол-а , и също един магазин на солунска с красиви детски роклички - но там ми се видяха много скъпи (по76 лв.) а не са чак кой знае какво.

Ако знаете някой магазин, кажете, дори и да е далече ако знам че има ще отида.
мерси предваритерно

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Не разбрах в кой квартал си, но в магазин Дани в Младост 1 и Младост 1А има много сладки рокли.   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 44 028
Ами то....красива е доста субективно понятие Simple Smile))
Иначе има едно магазинче със сладки тип кукленски роклета близо до нас. На витошка, но в края й към южен парк - там до фантастико...цените им не съм заглеждала обаче....

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 14:45 от Angel_Dust

# 3
  • Мнения: 525
В IKKS има, но като че ли не бяха бели.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 744
Бокал.

# 5
  • Мнения: 539
Тези на Витошка, до фантастико ги видях - нямат такъв голям размер. В Бокал до мола на Стамболийски също ходих, но не ми хареса нищо.

А този IKKS не знам къде е.

# 6
  • Мнения: 525
На "Патриарх Евтимии". Посока "Ботев". От дясната страна на улицата, точно след "Цар Асен" и преди градинката на църквата "Св. Георги".

Друг вариант : Butter scotch.
Намира се на "Солунска". От "Levi's" се завивя на ляво по Солунска и ще видите магазина след около 150 м.

# 7
  • Мнения: 1 174
За София не мога да кажа адрес, но зная, че имате Zara Outlet, нали? Попитай за детските им дрешки - аз там виждах подходящи неща, но беше преди повече от месец. Можеш да харесаш не само рокли за детето, до 30лв.

# 8
  • Мнения: 539
в този на Солунска ходих - наистина има сладки роклички, но тези които харесах ми се видяха доста скъпи - около 80 лв., а не са кой зне какво. По скоро са по-всекидневни.

# 9
  • Мнения: 2 197
В бившия малък ЦУМ на Пиротска, точно срещу вратата , която е по-близо до Мария Луиза има детски роклички, които са на сравнително поносими цени. Има и по-големи размери. Български са и не са кой знае колко натруфени. Когато купувах за кръщенето на дъщеря ми имаше поне 5 различни модела и бях щастлива от избора, защото получих точно такава рокля каквато исках - бяла, копринена, без глупости, само с две-три панделки. Иначе преди това като обикалях ми беше писнало от розови, бухнали, тюлени и за скромните парички от 60-200 лв. Дъщеря ми беше на година и половина, когато я кръщавахме.

Общи условия

Активация на акаунт