problemi sas zabite prez bremennostta

  • 893
  • 6
  •   1
Отговори
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
vencite mi sa ujasno vazpaleni.Imam 4uvstvoto 4e pastata za zabi nikak ne mi pomaga.Kazaxa mi,4e tova bil edin ot problemite,sapatstva6t bremennostta...Ako ste imali takav problem,kak se spravixte? Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 577
Посетете зъболекаря си, нека да ви почисти зъбната плака и зъбния камък и той ще Ви даде инструкции за оралната Ви хигиена по време на бремеността.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 998
Ох, и аз имам такъв проблем. Зъболекарят ми препоръча да се жабуркам с някаква вода, но ефект нямаше. Минах на бабешки лекове - жабуркам се със смрадлика и учудващо и за мен съм доста по-добре.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ох, и аз имам такъв проблем. Зъболекарят ми препоръча да се жабуркам с някаква вода, но ефект нямаше. Минах на бабешки лекове - жабуркам се със смрадлика и учудващо и за мен съм доста по-добре.

 Peace

# 4
  • Мнения: 1 131
Промивки на устната кухина със САНДРИН доста облекчава

# 5
  • Мнения: 1 820
Paradomtaks и жабуркане с гентамицин.Това беше спасението.Когато бях бременна и си стоях и разговарях от зъбите,взенците започваше да тече кръв все едно съм заклана.Само това ме спаси! Hug

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Имах такъв проблем през бременността. Ужасно е. Изтърпях толкова болки. Ходих да ми почистват зъбната плака, но пак ме боляха. Тогава не знаех за цитросепт, но сега ги използвам с голям успех. Пробвай не е вреден за бременни.

Общи условия

Активация на акаунт