Питанка относно Столче за кола RALLY - CAM

  • 793
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 190
ето това столче?

За тези, които са го виждали на живо или го имат, облегалката може ли да се избутва назад и детето да си поспива комфортно в него Grinning и въобще, ако може конкретни отзиви Simple Smile

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 11:52 от kopche

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Нашето не е точно такова, но предполагам, че механизмът е същият. Облегалката не може да се избута назад, самото столче се прикрепя с коланите на колата точно за облегалката, така че тя прилепва към облегалката на колата.
Моето дете, като заспи, или главата се накланя настрани или клюмва напред (което и на мен не ми изглежда много удобно).
Всъщност ако някой има идеи как се спи по-удобно в столче, ще се радвам и аз да науча - може би ние не правим нещо, както трябва.

# 2
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Нашият стол е подобен, но на упътването за употреба пише, че не се позволява издърпването на седалката напред. Тя трабва да е плътно долепена до облегалката.

# 3
  • Мнения: 1 190
Имам предвид, дали може поне лекичко а се побутне назад самата облегалка, за да е по-комфортно.
Още нещо да попитам, кой е по-добрият вариант: да се използва коланът на самата седалка на колата или собствените колани - на столчето.

# 4
  • Мнения: 3 219
Когато ползваш собствените е по-безопасно, до 4-5 годишна възраст е препоръчително, макар, че повечето столчета за тази група /15-36кг/ са без собствени такива

Общи условия

Активация на акаунт