Блясък за лице ?

  • 9 987
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Момичета търся си блясък за лице, но нищо не намирам. Не говоря за бронзови пудри, защото те блестят като обикновен руж / ако въобще блестят / . Виждала съм момичета с такъв блсък на скулите , стои наситено златисто и много красиво. Имате ли идеи за марка , която го предлага ?  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 645
Момичета търся си блясък за лице, но нищо не намирам. Не говоря за бронзови пудри, защото те блестят като обикновен руж / ако въобще блестят / . Виждала съм момичета с такъв блсък на скулите , стои наситено златисто и много красиво. Имате ли идеи за марка , която го предлага ?  newsm78

Есте Лаудер имат такъв флуид,но е по скоро перлен-седефен,но пък блести страхотно и точно като по снимките в списанията.Нещо не го намирам за да пусна линк Thinking

Последно си купих златен прашец в четка на толкова евтината марка Есенсес...за 2-3 евро някъде ама какъв ефект само-позлатява.Вчера сложих черна очна линия,бронзова пудра и по скулите от този златен прашец...майка ми каза,че съм се направила на фараон Laughing Laughing Laughing

На Гарлен има една пудра Африка ритъм в два цвята-едната е тъмна бронзова а другата си е направо златна,също много хубаво стои на лицето и направо позлатява.

Има и много други подобни продукти но в момента не се сещам...

# 2
  • Мнения: 1 224
Ще потърся тези които ми каза, благодаря   bouquet

Междувременно, ако има още - давайте ги Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Макс Фактор ползвам аз,под формата на стик е.Много съм доволна от ефекта,който създава.

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 00:11 от КАРЧЕВА

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Диор имат прекрасна пудра, която е само блясък...
Borghese имат продукт за лице и тяло, който също е само блясък
и Герлен има едно такова за очи и лице... Crazy

после ще потърся снимки да покажа  Grinning

...последно една пудра на EL ми пристигна, но още не съм видяла блясъка къде е...затова си мълча за нея още  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 434
Стила също имат някакъв блясък за лице,ето: http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=56398&goChar=S  Peace

# 6
  • Мнения: 215


Revlon Skinlights  Face Illuminator - 25 lv, преди година-две ги имаше в Бонжур, иначе май не съм ги виждала по други места в България  Hug





И като говорим за бронзови пудри, това е най-доброто което съм ползвала - а съм ползвала и от разните му там Диори, Шанели, Естита и кво ли не. Единствено на Герлен бронзиращите перли и на Диор тази могат да се сравняват



Изивявам се за оф-топика, обаче просто трябваше да кажа и за пудрата Skinlights

# 7
  • Мнения: 2 414
Нещата на Revlon бяха страхотни,но ги спряха от производство.

# 8
  • Мнения: 215
Еeeeeeeeee!!!!!!!!! Добре че си купих 3 от бронзиращите пудри последня път  Crazy

# 9
  • Мнения: 2 414
Кога и откъде си ги взе? Praynig

# 10
  • Мнения: 1 885
Аз ползвам това на Максфактор, но то е по-скоро сребристо. Манхатън имат течно пак сребристо.
Мисля, че орифлейм имат златист блясък, ако още се предлага де.

# 11
  • Мнения: 215
Ами от Бостън края на миналия август. Обаче в Америка май още ги има, може само за Европа да са спрели, или да са спрели да ги внасят в България. Принципно ако те интересува мога да проверя и ако ги произвеждат още да ти донеса, но трябва да ми кажеш кой нюанс искаш - и да чакаш до края на август. Там са по $15 и илюминатора, и пудрата.

# 12
  • Мнения: 751
Аз съм много доволна от блясъка за лице на Орифлейм.Вече второ лято само него си ползвам.
Ето този:
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.j … false&noMenu=

# 13
  • София
  • Мнения: 9 395

Revlon Skinlights  Face Illuminator - 25 lv, преди година-две ги имаше в Бонжур, иначе май не съм ги виждала по други места в България  Hug
Мда, аз ползвам това. Simple Smile
Мноого съм доволна от него.  Hug
Аз го ползвам, дори самостоятелно, без кремче отдолу, защото си има и 15 ф-р слънцезащита, а и се види лосион, все пак.  Wink

# 14
  • Мнения: 5 103
Златна пудра ползвам, на диор но е от миналата година и тази не са я пускали пак.

Общи условия

Активация на акаунт