Кефи ме.......

  • 12 402
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 172
Май си нямаме такава темичка- за нещо хубаво - случило ни се на нас , на близки или в нашата мила държава.

Я по-ведро! Споделете радостите си!

Днес попаднах на нещо:
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1218469

Майката само знае какво й е било за тези два дни, но...

Браво на нашата родна полиция .Ей така се действа за 2 дни!
 newsm53

Моля модераторите да не я местят в клюкарника- за наши радости предимно е темата.

# 1
  • Мнения: 2 172
Кефи ме и това, че се запознавам  на живо с хора от форума!
  bouquet

# 2
  • Мнения: 11 891
....Общуването "на живо" с мамите от форума, което е по-пълноценно като контакт от писаното слово.Това, че повечето хора се се радват за детето ми.И всичко, което е хубаво за детето ми!

# 3
  • Мнения: 2 172
Е, тази темичка  май ми е на сърце. Будувам, , което не е за кефене, ама какво да се прави и мен веднъж в годината ме гони безсъниеnewsm78(или неразумно  изпити кафета kaffeetrmker_2).
Ама ме кефи че имам нет и че го има форума, та да се забия пред компа в  малките часове cry,докато всички спят.   Hands Thumbsup

# 4
  • Мнения: 883
Кефи ме, че за първи път от четири години успях да изляза "истинска" отпуска, че успях да прекарам ЦЕЛИ 9 дни по 24 часа в денонощието с децата си /скоро може и да не искат постоянната ми компания Sad/, че успях да видя морето и дори мъничко да почернея  Mr. Green

И в интерес на истината, кефи ме, че съм си у дома... Макар, че лятото се очертава мнооого напрегнато, и мнооооого "работно".

Кефи ме и това, че това лято като че ли Социалните и съдилищата не са си дали обичайната дълга лятна ваканция и дечицата продължават да си идват у дома при своите мама и татко....

# 5
  • София
  • Мнения: 9 517
А мен ме кефи, че все повече и повече малки бебенца се осиновяват, което значи, че социалните са се задвижили по-бързо и тези деца излизат по-бързо от "домовете".

# 6
  • Мнения: 2 172
Кефи ме , че нещата със щерката се кротват А е лято. newsm68

# 7
  • Мнения: 883
Ей, Аист, тази новинка и мен ме изкефи  Peace

# 8
  • Мнения: 3 715
И мен, че се бях притеснила от един пост преди 3-4 дни  Hug

# 9
  • Мнения: 2 084
2 седмици с най-прекрасните мъже на света! Басейн, екскурзия, море. Мама Галя ме кефи, и нейните страхотни мъже. Това, че ви открих и че съм с вас
И дефлацията Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 715
Ами то моето не е точно за кефене, просто разбрах, че в работата са решили да ми направят малък финасов жест, от което съм трогната. Не ми се навлиза в подробности, само да кажа, че приниципно този месец премия не съм изработила, но са нагласили нещата така, че да ми дадат. Стана ми много мило.

# 11
  • Мнения: 1 669
КЕФИ МЕ, ЧЕ ИМАМ ДЕТЕ!!! Laughing

По подразбиране главните букви в интернет пространството означават крещене... Laughing

# 12
  • Мнения: 2 172
Подарих си седмица само за мен. Помъдрявам. Wink Върховно е, а се чудех до последно има ли смисъл.
Не , че не се обаждах всеки ден до вкъщи....Сигурно и от другия свят ще го правя.
Пак съм тук и съм на компа в промеждутъците от центрофугата, която ме чака.За сега - със заредени батерии , обаче.

# 13
  • Мнения: 2 172
http://www.youtube.com/watch?v=I5ALIL7T764
е....изкефих се на дребосъка Laughing

# 14
  • Мнения: 11 891
Най ме кефи в момента, че имам нови приятелки, с които общото е отглеждането на децата ни и радостите, свързани с тях.С нетърпение чакам всяка форумска среща.Досега приятелствата ми са изграждани на лична основа- общо училище, студентски години, общо хоби и т.н.Сега си общувам с момичета, чиито деца са със съдба, подобна на моето дете, на възрастта на моето дете и ме кефи, че създавам на детето  искрена и радостна атмосфера.

С огромно нетърпение очаквам да се заформи една по-широка в регионален план среща, докато нямах дете четях за сбирките ви и тайничко завиждах.

Кефи ме, че моето момче расте бавно, но славно.И май взе да става по-разумен, пу да не му е уроки!

Общи условия

Активация на акаунт