теЧни кристали на Биофарм

  • 14 710
  • 52
  •   1
Отговори
  • Vienna
  • Мнения: 519
пол3вал ли е някой те4ни кристали 3а коса??? какво то4но представляват, как действат?

# 1
  • Мнения: 3 782
За този тип кристали питаш http://www.vinmar.it/images/CRISTALLI%20LIQUIDI%20DA%20ML60%20E%2030.JPG ,нали? Еми точно на тази марка да ти кажа не са кой знае колко хубави. По-добре си вземи на Алфапарф
Как какво представляват? Ами течни са, слага се съвсем малко на пръстите разтриваш ги и нанасяш,защото може да ти омразни допълнително косата. А иначе служат за превенция срещу цъфтенето на косата.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 88
пълен боклук Дай някой лев повече и вземи на Сери супер са

# 3
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
пълен боклук Дай някой лев повече и вземи на Сери супер са

На Сери никак не са фрапиращо по-скъпи. Разликата е 2-3 лева. Аз дълго време ползвах тези на Биофарма и накрая (не че не бях доволна) реших малко да поразнообразя и си взех на Сери. Еми смея да твърдя, че тези на Биофарма са по-хубави.

# 4
  • Мнения: 1 906
Snimki mozhe li  Embarassed

# 5
  • Мнения: 7 723
Много са си готини кристалите и миришат на БОСС... Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 2 271
Seri
А Биофарма са показани по-нагоре.


Аз имам на Биофарма и в началото бях доста впечатлена, но косата ми явно се насити на полезното им действие и получавах само допълнителното омазняване, което причиняват. Доколкото знам, са предназначени за ползване, преди маша, или сешоар, като топлинна защита на косъма.

# 7
  • Мнения: 483
пълен боклук Дай някой лев повече и вземи на Сери супер са

На Сери никак не са фрапиращо по-скъпи. Разликата е 2-3 лева. Аз дълго време ползвах тези на Биофарма и накрая (не че не бях доволна) реших малко да поразнообразя и си взех на Сери. Еми смея да твърдя, че тези на Биофарма са по-хубави.

Чак пък боклук...много не на място казано. Просто някои хора са предубедени към тях понеже са български. Аз като по-умна  Laughing реших да сравня съставките на кристали Биофарма и Алфапарф, ами какво да ви кажа и на двете основата е диметикон(силикон), циклометикон (също вид силикон), ленено семе.
А от личен опит ще кажа - ползвала съм на Биофарма и на Сери, и двете са хубави, но на Биофарма ми харесват повече.  Peace В други форуми също много ги хвалят.
Относно цените Биофарма са към 9лв за 50 мл, а на Алфапарф са 25лв. Ами мисля, че всеки може да си ги позволи и двата вида,така, че едва ли цената е определящ фактор.
Алфапарф също са хубави. Peace

# 8
  • Мнения: 3 453
На мен Биофарма ми действат по-добре от Сери Peace

# 9
  • Мнения: 758
ползвала съм Биофарма,сега съм със Сери!доволна съм,но са на свършване и се чудя какви да си взема?някакви идеи?

# 10
  • Мнения: 3 782
Има го този момент с пренасищането на косата. А пък за марките какво да кажа, това все пак са еднакви продукти, имам предвид за едно и също нещо са предназначени. Като шампоаните е, всеки решава от кой ще си купи дали по-скъпия или по-евтиния. Въпрос на избор и джоб.
Ами Сладурче, ако имаш от къде да си купиш вземи на Алфапарф.Моите са 19.00 лв.

# 11
  • Мнения: 3 294
Още един  глас за Алфапарф  Peace

# 12
  • Мнения: 3 641
Не са лоши, но предпочитам Силкер/много по-добри/ Simple Smile

# 13
  • Мнения: 27 524
Ползвам ги от много години. Изобщо не са боклук  Naughty Купувала съм си и на западни маркови фирми и са по-скапани от нашите. Слагам по дължината и на краищата, без на корените. Много съм доволна  Peace

# 14
  • Мнения: 250
Аз също съм доволна от кристалите на Биофарма. А вие на суха или на мокра коса ги слагате ? 

Общи условия

Активация на акаунт