цветна снимка

  • 716
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Здравейте момичета,
за съжаление май станах чест гост на този форум.Сега искам да ви попитам ,дали някъде в Бургас се прави цветна снимка и хидротубация, разбрах, че доктор Калчева извършва втората процедура, но до колкото знам е в отпуск до септември.И освен това какви са цените но тези процедури и поема ли здравната каса някоя от тях.Не успях да намеря материал по тази тема и затова Ви моля за съдействие.Освен това знам че в Бургас няма добри специалисти, но все пак, ако някой има информация относно тези две манипулации, моля да ми пише.Благодаря ат сърце предварително!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
За доктор в Бургас нищо не мога да ти кажа,но аз правих ЦС в болницата в града в койта аз живея с направление за медицински преглед и си платих само контрасното вещество и обезболяващите и мисля че и 2 лева на доктора -потребителска такса,нещо такова.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 384
здравей,ani_mih ! Simple Smile

аз съм правила преди 9год в бургас ЦС в окр.болница,но...пълен провал отвсякъде,преди 1год правих при доц.маркова в майчин дом/варна/за 120лв-там не е по ЗК

моят съвет е ако имаш някакви проблеми да се насочиш към специалисти от софия,варна
успех Hug

Последна редакция: сб, 19 юли 2008, 14:51 от dar4e1

# 3
  • Мнения: 3 294
ani_mih тъй като и аз съм минала през този път моят съвет е да не си губиш времето при д-р Калчева . Аз моята цветна снимка я правих във АГ Варна при д-р Ковачев , струваше 120 лв. Ще повторя мнението на Дарче и ще те посъветвам да се насочиш към София или Варна . Успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт