Хапки

  • 2 381
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 647
Наближава рождения ден на дъщеря ми и искам да приготвя някакви хапки, но нямам никакви идеи какво да сложа вътре. Надявам се вие да ми помогнете. Sunglasses

# 1
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: maya
Наближава рождения ден на дъщеря ми и искам да приготвя някакви хапки, но нямам никакви идеи какво да сложа вътре. Надявам се вие да ми помогнете. Sunglasses

Какво по-точно имаш предвид под хапки: т.нар. Canapés? Или нещо друго, Защото пишеш, че "вътре" искаш да сложиш нещо.

Иначе За Canapés мога да ти напиша идеи, ако те интересуват. Наскоро приготвях такива За едно парти.  Wink

# 2
  • Мнения: 5 647
Цитат на: rosa
Цитат на: maya
Наближава рождения ден на дъщеря ми и искам да приготвя някакви хапки, но нямам никакви идеи какво да сложа вътре. Надявам се вие да ми помогнете. Sunglasses

Какво по-точно имаш предвид под хапки: т.нар. Canapés? Или нещо друго, Защото пишеш, че "вътре" искаш да сложиш нещо.

Иначе За Canapés мога да ти напиша идеи, ако те интересуват. Наскоро приготвях такива За едно парти.  Wink


А какви са тези Canapés?   Embarassed  Embarassed  Embarassed
(Приемам всякакви идеи щом си ги правила наскоро.
Благодаря ти предварително Grinning  

# 3
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Ох, то пък е иzлеzнало много скапано написано. Rolling Eyes  Имах предвид Canapes. Това са просто хапки - филиики хляб с диаметър около 3-4 см (може и франzела да вzемеш) и с раzни неща отгоре. Нищо сложно, важното е да иЗглеждат хубаво. Често се правят, когато има коктеили или други подобни, когато гостите стоят. Гарнират се с парчета риба, хаивер, рачета, месо и т.н. и се оформят красиво например с парчета домат, яице, zелени листенца ... тоест с каквото ти хрумне.
Ето примери


А ти какво имаше предвид? Какви хапки си правила?

# 4
  • Мнения: 5 647
Ммм, много апетитно изглеждат Laughing
Май нещо подобно ще направя, но отгоре забодени с клечки Laughing

Общи условия

Активация на акаунт