раждане в Бургас през август

  • 2 324
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 344
Здравейте , момичета.Имам следния въпрос - предстои ми раждане /първо/м.август в Бургас.Говореше се преди време за ВИП стаи - знае ли някой нещо актуално по темата/има ли ги наистина и как можеш да се уредиш в такава и какво е заплащането/.Изчетох доста мнения за бургаското родилно и честно казано съм малко притеснена.

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 23:08 от Morena

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Абе ти се моли с раждането всичко да е ок,пък и без ВИП може да минеш.
Няма Вип стаи.В здравния справочник има тема от нас пусната преди време за бургаското родилно отделение.Потърси я,ще научиш доста подробности.
Успех и леко раждане. Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 344
Всичко съм прочела , което е изписано за бургаската болница.Интересува ме сега как е , а не преди 1 година.Благодаря все пак.

# 4
  • Мнения: 3 621
Всичко съм прочела , което е изписано за бургаската болница.Интересува ме сега как е , а не преди 1 година.Благодаря все пак.

ами то има и мения на момичета раждали преди месец два, говореше се за някакъв ремонт ама дали е имало такъв немога да ти кажа.
Късмет и леко раждане , важното е ти и бебето ти да сте добре, 3-4 дена ще изкараш някак си в болницата

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Разбирам те мила.Ама едва ли е по-различно. ThinkingРазликата м/у второто и третото ми детенце е 2г.и 3м. нямаше промяна в родилно и след родилно.
Важното е раждането да мине нормално и успешно,което ти пожелавам. Peace Hug

# 6
  • Мнения: 770
Аз съм за началото на септември и мен също ме интерисува направен ли е ремонт и то какъв!Естествено че най важното е да с бебка да сме добре!Но не виждам какво лошо има в това да се информираме малко за какво става въпрос в момента, а не преди 1,2,3....7 години!Така че се надявам някой да даде "прясна" информация по този въпрос!Също така как са тарифите в момента- за доктор, акушерка!

# 7
  • Мнения: 3 621
Но не виждам какво лошо има в това да се информираме малко за какво става въпрос в момента, а не преди 1,2,3....7 години!Така че се надявам някой да даде "прясна" информация по този въпрос!Също така как са тарифите в момента- за доктор, акушерка!

Жужа, в темата, линк към която е дала Клои има мнения на момичета раждали март, април, за май не съм много сигурна, а не преди 1.2.3....7 години. Едва ли за 3-4 месеца може да настъпи някаква коренна промяна.Прочети и сама ще си създадеш мнение

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Е,то се опитваме да помогнем точно ама ... Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 236
е а съм раждала преди 2 месеца..както се вижда и от линийката ми
родилна и предродилна зала са такива каквито бяха и през 2004 ,тогава раждах първото си дете
Горе ,където сте вече с бебчетата има наистина ремонт,сменена е дограмата и това е ...а и има веве телевизор във всяка стая,като може да си платиш кабелна - 3 лв на ден и да гледаш ТВ,което го нямаше също преди.....иначе баните са в ужасно състояние,няма душове...ама да ви кажа се издържа..все пак там се прекарват няколко дни...важното е раждането да мине нормално и да сте добре с бебетата,а другото се понася.....
за тарифите има си ги ...незнам какви са ,но всеки те гледа р ръцете.... Twisted Evil..
Леко раждане ви пожелавам

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
E,значи е същото както и през януари. Wink Ами тя и тогава беше сменена дограмата ама явно не е било в цялото следродилно отделение. newsm78
А ТВ-та има от 2005 г.
Това е момичета,картинката на родилно в Бургас. ooooh!

# 11
  • Мнения: 689
И аз раждах 2005 г. - май месец, не забелязах да има телевизори из стаите.

# 12
  • Мнения: 439
аз раждах октомври 2005г,имаше телевизор в стаята,плащаше се 2.50 или 3лв.  на ден,всичко останало беше,както го описват момичетата,мизерията в банята и т.н.,даже крушката там си я сменяхме сами,защото се давала заявка,която не знам си кой трябвало да одобри и незнам след колко време щели да я доставят Shocked

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Както е написала bella_ ,октомври имаше ТВ.И аз раждах тогава вижда се в подписа ми.

# 14
  • Мнения: 344
Ясно за ситуацията в бургаското родилно.Благодаря на всички за информацията.Наистина е най - важно да е наред всичко с родилката и бебока! Само ме е яд , толкова ли не заслужаваме по - нормални условия?! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт