Трикове на работното място (обмяна на опит)

  • 1 929
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Новата работа вече е факт. В началото освен че свикваш с обстановката се налага да имитираш и дейност. Как го правите???
След време вече стар кадър- дремещ и изпълнен с меланхолия, не искате обаче шефа ви да го разбере това. Как го правите???
Обаче сложното идва ако нямате нет.....
Един колега казваше за стария номер със скритата любовна книга - по -точно разгърната в закона за счетоводство...

# 1
  • Мнения: 5 647
В областта, в която работя не може да симулираш работа, защото тук винаги има. От първия ден те подхващат и не остава време да мислиш как да се скатаеш. А и при нас никой няма да ти каже нещо, ако ровиш из нета например, както аз във форума.  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 716
Как така нямате нет  Thinking

# 3
  • Мнения: 3 929
Едно време, когато постъпих на работа, моята колежка, сега вече зам. търговски директор, ми казваше, ако нямам работа, за да симулирам такава, да взема няколко листа в ръка и да се разхождам по коридорите или кабинетите - това, ако искам да отида до моя колежка да си побъбрим, да речем. Иначе, когато ти се доспи, слагаш тефтер или лист пред теб, слагаш ръцете си отстрани, уж си подпряла главата, така че да не ти се виждат очите, и дремваш.

# 4
  • Мнения: X
хипотетично... макар че теоретично стоях 10 дена докато ми донесат комп... поне прочетох на христо калчев бозите Simple Smile

# 5
  • Мнения: 958
Всичките ми работи досега, не е било нужно да се симулира дейност в началото. После по-може Simple Smile
ВИнаги са ме юрвали ударно, да се уча, да ходя командировки, курсове. Лудница.

# 6
  • Мнения: 172
Аз защото на моменти имам "много работа" - по цял ден чета форума и си пълня главата с глупости. Пред мен има доста папки и листа и работя ли работя.. Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 417
После и шефа ви ще симулира увеличаване на работната заплата Mr. Green

# 8
  • Мнения: 958
Добре де, жени сме можем да правим повече неща едновременно. след като мога да храня детето, да го приспивам и да чатя едновременно, не виждам проблем, да си гледам форума и да бачкам. То си зависи и от работата де  Peace
Аз чистовърдечно си признавам, че има дни, даже седмици, в които имам работа за целият китайски народ, но има дни, като днешният (дано не чете шефа). В които просто нямам работа.
Обаче шефа е казал, ако те питат какво правиш, казваш работя, не нищо!

# 9
  • Мнения: 160
мда, заради това сме на такова положение в БГ  Thinking

# 10
  • Мнения: 247
Ако си пилот и ти се доспи - малко страшно става. Хирурзи, водещи предавания на живо, преподавател в час, шофьори и др. Има и облагодетелствани професии - където може и да се скатаеш.   И такива като мен - отпускарки, ровим във форуми и дразним работещата част. При мен е поне от скука - признавам си.Но пък почивката е свещено нещо. Релаксирам и нямам угризения поне засега. Но темата ще я следя с интерес, може да науча някой друг трик.  newsm78

# 11
  • Мнения: 958
само заради това ще да е......

# 12
  • Мнения: 160
само заради това ще да е......

поправям се веднага : И затова  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 958
Така може.  Peace
Всичко е въпрос на организация. Една работа може да се свърши, от един човек за два часа, а от друг за един ден.
А за масовото покриване на работните места, според мен това в една себеуважаваща се фирма е невъзможно  Naughty

# 14
  • Мнения: 3 423
Сидеров, как ти е малкото име?
Звучиш ми нещо пообъркан, а?!
Какво се е случило?

Общи условия

Активация на акаунт