Гледах... Хареса ми... Препоръчвам! - VIII. Серия

  • 44 933
  • 636
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 617
Много интересен актьор! Филмите с негово участие - И твойта майка също, Вавилон (2006), Лошо възпитание (на Педро Алмодовар), Науката за съня, Amores perros (2000) ... Тези съм гледала.

Искам да допълня бележката за Gael García Bernal 
 с още няколко филма с негово участие, които са ми харесали и препоръчвам:
(преглеждайки ги в хронологичен ред, по-новите му ми нопадат повече):

Sin noticias de Dios - "Без новини от Господ" (с известните испански артистки Виктория Абрил - участвала в много от филмите на Алмодовар и Пенелопе Крус, както и с Фани Ардан)
Dot the I
El Crimen del padre Amaro- "Престъплението на отец Амаро", където играе свещеник, който преминава от едната страст в другата
Diarios de motocicleta - тук ролята му е на млад студент по медицина, който със свой приятел тръгва на обиколка из Южна Америка. По-късно този студент става известен като Че Гевара.
Изброих ги напълно умишлено като опит да покажа, че умението му да се превъплъщава в различни образи е невероятно убедително. За мен е един от най-добрите съвременни млади артисти.

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 16:21 от Tsugumi

# 2
  • into the blue
  • Мнения: 771
Нареждам се на първият ред  Popcorn

# 3
  • Мнения: 4 370
ТА КОЙ ФИЛМ ЩЕ ГЛЕДАМЕ?  Party

# 4
  • София
  • Мнения: 5 826
Гледах Явлението на Шаямалан - не съм впечатлена  Confused
Първите му филми - Шесто чувство, Неуязвимият и Следите /донякъде/ бяха много добри, след това започна спада със Селото, Lady In The Water и сега - Явлението  Tired

Гледах и Pathology, почитател съм на ужасите, но това беше един кървав и безсмислен филм.



Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 15:22 от Amidala

# 5
  • Мнения: 2 617
ТА КОЙ ФИЛМ ЩЕ ГЛЕДАМЕ?  Party

В момента доглеждам този:

http://www.imdb.com/title/tt0897287/ - "Кървави братя"
Прилича малко на американските гангстерски филми (действието се развива в Шанхай), но е предадена много добре разликата в характера на тримата приятели и особената чувствителност във връзка с това, което им се случва.
Има и още до края...

# 6
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Запис Heart Eyes.

# 7
  • Мнения: 5 173
Аз пък си издирвам семейни комедии. Чакам предложения.

# 8
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Нямам време за филми, за съжаление, но пък събирам предложения Hug

# 9
  • Мнения: 1 434
Tsugumi  е   буквално неизчерпаем извор  на предложения    Mr. Green  Hug  bouquet

# 10
  • Мнения: 5 977
И аз да се запиша в новата темичка...и то на първа страница. Днес не съм гледала нито теглила нищо- все още си избирам какво да е  Laughing

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 612
Аз се записвам да следя темата. И да се оплача,че напоследък не съм гледала филми Tired

# 12
  • Мнения: 823
Аз предложение не мога да дам ,защото гледам филмите, които вие препоръчвате.
Благодаря ви  bouquet

# 13
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
Тук Simple Smile

# 14
  • Мнения: 7 091
Да се разпиша с последното, което гледах, френски е филма, не знам как е оригиналното заглавие, имам това на английски " Private fears in public places", бих казала, че го препоръчвам. Много различен от последните филми, които гледах наскоро. Действието обвързва съдбите на няколко човека, който живеят в Париж по интересен начин. Всеки със своята собствена драма, всеки с тайните си , вътрешните си страхове и най-вече с маската, която показва пред обществото.
Интересен е...

Общи условия

Активация на акаунт