Моля за съвет майчетата от Варна /за трета сливица/.

  • 1 230
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте, детенцето ми /на 2 г. и 5 м./ има силно уголемена трета сливица, през зимата ходихме на преглед при д-р Папуров и той каза че е трета степен, и при д-р Чамурлийски - същата диагноза, след многократно четене тук във форума се ориентирах за операцията към д-р Габровски, преди три дни си записах час за д-р Габровски в МЦ д-р Цолов, когато отидохме се оказа че д-р Габровски не се чувствал добре и изпратил д-р Алхури Нихад, той прегледа детенце и каза че операцията може да се направи веднага, нямало проблем, работели  зедно с д-р Габровски в един екип в окръжна болница, малко съм притеснена понеже нищо не съм чувала за този доктор, а имаме час за изследвания другата сряда и в четвъртък операция. Ако някоя от вас има някаква информация моля, за сподели??

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 81
Според мен е важен повече анестезиолога отколкото хирурга /не че и той не е важен разбира се /.Детето ти е малко и трябва да се прецени добре упойката,а ваденето на трета сливица е просто манипулация.Този доктор не съм го чувала,но това не означава ,че не е добър хирург.На сина ми ги вадихме/и трите сливици/ при някакъв Пенев,който също не го бях  чувала,но си свърши работата.А аз вадих моите на дърти години при д-р Войчева и съм много доволна.Късмет и не се тревожи.

Общи условия

Активация на акаунт