ССК- Бургас

  • 5 595
  • 112
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 242
Момичета време е мисля да се отчетем и ние, срамота все да пише че в Бургас не е била отразена ССК.
Разговарях днес с акушерката Камелия Маринова, тези които са посещавали училище за бъдещи родители Мама, я знаят, също водеше лекциите за кърмене и в курса на 9 месеца. Жената е ентусиаст, дори е отправила покана http://www.mama-burgas.com/news.php 
Нека се съберем, кърмещи, некърмещи, но подкрепящи идеята, да направим една хубава разходка, завършваща с чуден лаф моабет. Имам прекрасни спомени от Софийските и Пловдивската ССК, да си доставим това удоволствие и в Бургас!
Освен похода и разговора, ако някой има идеи за забава или атракция хващаща окото, нека сподели на лични моля.
Очаквам да се разпишете тук за да сме на ясно колко голямо ще ни е шествието.

# 1
  • Мнения: 124
Мери  Peace
Аз съм на първа линия Hug

# 2
# 3
  • Бургас
  • Мнения: 316
Мери, чудесна си.
Мисля, че точно от това имахме нужда някой да ни организира.
Аз съм за!

Основното, което ме притеснява е, че четох в някой от постовете на Бу, ако не се лъжа, че е желателно основното събитие и съответно усилия да са насочени в един град, за да стане по концентрирано шумно и да се чуе и види от повече хора, и да има по-голям ефект. Може би тя ще види тази тема и ще сподели мнение.

# 4
  • Мнения: 4 242
Ще изчакам мнението на Бу  Peace Мисля че така или иначе инициативата е добра, нали търсим едни и същи резултати.
Благодаря за подкрепата момичета! Hug
Хайде и други!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 316
Сега видях програмата за ССК 08. Вътре сме, така че наистина трябва да се организираме.

# 6
  • България
  • Мнения: 3 620
Къде без нас  Wink

# 7
  • Мнения: 88
И аз да се запиша, ако не ми мине котка път съм с вас. Ще доведа и още мами.

# 8
  • Мнения: 69
кога ще е събитието, ние сега сме в Русе, още 2-3седмици. Ако сме се варнали в Бургас сме на линия

# 9
  • Мнения: 407
И аз се записвам да ви следя.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 242
Дар за 2 август е замислено, освен ако не се реши друго в последствие. Ще се радвам да се запознаем  Hug

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 316
dar77 ето и цялата програма
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314875.0

# 12
  • Мнения: 16
Бройте и мен. Ще се радвам да се запознаем. newsm10

# 13
  • у нас
  • Мнения: 5 710
и ние се записваме  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 348
По това време ще съм в Бургас. Може и аз да дойда  Grinning . Мери, вземи свекървата, да го видя това уникално произведение  Mr. Green .

Общи условия

Активация на акаунт