За хвърлянето на едно, две и повече очи

  • 6 535
  • 120
  •   1
Отговори

Анкета

Кое има превес за Вас?

Опции:

  • Мнения: 4 665
 Днес по някаква станция хванах една много добре формулирана тема и точно толкова гадна  Mr. Green Кое ви дразни повече-когато половинката ви се заглежда или когато го*я заглеждат?
 Е? Аз ще кажа малко по-късно.

# 1
  • Под липата
  • Мнения: 620
  Когато той заглежда Crossing Arms Много се дразня, макар да го прави сравнително рядко. Нямам нищо против да го заглеждат  Grinning

# 2
  • Мнения: 984
Нямам нищо против да заглеждат мъжа ми, само да н ми гу барат. Joy

# 3
  • Мнения: 4 665
Да бе, то това оставаше...мъжете там ли ги заглеждат Shocked? Егати наглите парчета  Close

# 4
  • Мнения: 1 731
Въобще не ми пречи нито едното ,нито другото.Нали си е с мене?Очи пълни ,ръце празни.Да си гледат на воля и той също. Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 243
Ако него го загледат даже ми е приятно  Mr. Green Но другия вариант определено е доста дразнещ...Знам, че е нормално (и аз се заглеждам, когато има по кого  Wink ), но да го прави дискретно. Иначе не му мърда разправията  Twisted Evil Mr. Green

# 6
  • Мнения: 580
Въобще не ми пречи нито едното ,нито другото.Нали си е с мене?Очи пълни ,ръце празни.Да си гледат на воля и той също. Heart Eyes
Абсолюно съгласна съм,обаче не мога да не призная ,че понякога ми става ужасно неприятно ,когато се загледа хмм да кажем твърде съсредоточено в някоя....обща позната .

# 7
  • Мнения: 738
Него много го заглеждат Twisted Evil Мен също Mr. Green Той се заглежда понякога, но много рядко и когато го хвана го правя крив Laughing Аз се заглеждам много повече от него, но го правя изключително дискретно и той не забелязва...

# 8
  • Мнения: 2 388
Нито едното, нито другото ме дразни. Смятам, че хубавите жени трябва да бъдат гледани. Самата аз понякога му насочвам вниманието към определени жени ( ако случайно се е случило да ги пропусне погледа му ).
Ако му " мятат на него око" по-скоро ми е забавно, освен в някои случаи, защото има определено нагли жени.
Тайно поглеждане определено би ме подразнило.


Kasidy добре дошла. Hug Писах ти дълго ЛС, но пощата ти е препълнена.

# 9
  • Мнения: 737
Абе аз май се дразня и когато го гледат и когато се заглежда newsm78

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не ми пука когато го гледат, дори ми е приятно в известен смисъл. Нали е с мен, а не с тях.  Mr. Green
Обаче не мога да си изкривя душата, че ми става криво, когато го забележа да се заглежда. Добре, че рядко го засичам, дискретен е.

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 569
И от мен добре дошла Кас! Хубаво беше, нали?  Grinning

Зависи в какво настроение съм- ако му говоря нещо важно и той ми се заглежда- е, ще се нацупя сериозно, иначе няма нищо лошо- нали не е евнух? Още по-зле...ако не се заглежда ще си помисля, че или се е сдухал, или е обърнал резбата.

Да се заглеждат по него- не знам, когато сме заедно ходя нафукано и изобщо не ме е еня коя го заглежда  Laughing Но ако забележа такава- ще я притесня адски!  Twisted Evil

# 12
Не се впечатлявам в никой от двата случая. Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 2 401
Знаеш ли, че не съм забелязала тия неща, аз съм пълно перде в това отношение.
Ама нека се гледат бре, то с гледане не се хваща.

# 14
  • Мнения: 750


Да се заглеждат по него- не знам, когато сме заедно ходя нафукано и изобщо не ме е еня коя го заглежда  Laughing Но ако забележа такава- ще я притесня адски!  Twisted Evil
Ще ми се да те срещна с твоя....да се загледам по н его и да видя как точно ще ме притесниш!Много съм любопитна как ще стане това.
Да не стане обратно.Ти да останеш притеснената! Mr. Green
По темата-не ми пука и в давта случая.Даже не се бях замисляла досега за това!

Общи условия

Активация на акаунт