какъв слънцезащитен крем за плаж?

  • 5 845
  • 44
  •   1
Отговори
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 734
каква марка ползвате, кой фактор, откъде го купувате и каква е цената?

благодаря ви   bouquet

# 1
  • Мнения: 11 003
За дребос - Klorane spf 30, но тя вече си има градски тен.
За себе си още не съм избрала.

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз използвам на Виши 50+ струва 24лв.
Купила съм и един с фактор 30 пак на Виши. Peace

# 3
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 734
ей, да бе!
аз как съм попитала съмо - все едно за мене си питам

за децата става въпрос  Embarassed

# 4
  • София
  • Мнения: 10 309
И за себе си, и за малката - фактор 50+ или 60 с UVA и UVB филтър, разбира се. Мъжът ми й взе на Garnier, но от Гърция, та не знам реланата цена. Тук ще й търся по-качествена козметика. За себе си съм най-доволна от Clinique. Ще търся и за нея такава.

# 5
  • Мнения: 750
Аз харесвам този на Мустела 50+

# 6
  • Мнения: 1 085
На Виши и Гарниер са най- хубави за деца. +50 разбира се

# 7
  • София
  • Мнения: 7 182
Klorane 50+
Но тотално изключих колко струваше  newsm78
В аптеки Ремедиум му беше доста добра цената, май някъде между 10 и 20 лв.

# 8
  • Мнения: 2 908
Klorane 50+
Купих го от аптека на Марешки за 25лв.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 707
A-Derma- 25 F za 22 лв  Peace

# 10
  • Мнения: 4 784
Детски Гарние 30 фактор. Сестра ми ми го донесе от Лондон. Струва около 10 паунда ако не се лъжа,но май имаше и бонус към него. Ползвахме го миналата година, останах много доволна и за това пак се спрях на него. Преди това опитах детско с Виши 30, но не останах доволна.

# 11
  • Разград
  • Мнения: 2 102
От няколко години използвам за детето слънцезащитен крем на AVON. Сега купих отново - фактор 50.

# 12
  • Мнения: 78
ползвала съм Clinique и съм много доволна -не си спомням колко струва, но не е от най-евтините, но аз съм алергична към доста козметични продукти  и не ми се рискува. Чувала съм  и добри отзиви за Sebamed - лекар ми го е препоръчвал. фактор 50+

# 13
  • Мнения: 78


          Виши 30-ти фактор - за лице и тяло, но на плаж го водя само рано сутрин и късно следобяд / майка ми и баща ми живеят във Варна и мога да си позволя този лукс, защото не сме само за седмица на море /......... Ако го водех в други часове, естествено щях да избера по-висок фактор.........

# 14
  • Мнения: 1 168
Нивеа 50. Беба е на 6 месеца и е много бяла. За сега, в градски условия съм много доволна!

Общи условия

Активация на акаунт