бременност след раждане

  • 9 227
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 60
Здравейте, момичета!Изпаднала съм в ужас.Родих преди 5 мес., цикълът ми дойде 2мес. по- късно, след 2седм. пак. След това време някъде правихме секс с мъжа ми, после цикълът ми не идваше, но аз реших, че е още от раждането не се е регулирал.Днес правих тест за бременност и какъв беше ужасът ми като видях , че е положителен!Утре съм на преглед и много се надявам това да не е така, но искам да ви попитам до кой месец е разрешен аборт?

# 1
  • Мнения: 187
Мисля че аборта беше разрешен до 3-ия месец. Нека и други мами се влкючат за по-сигурно.

# 2
  • Мнения: 718
Мисля , че до 12-та г.с седмица се прави, все пак консултирай се с лекаря си .Успех.

# 3
  • Мнения: 4 753
До 3-ия месец, както вече са ти отговорили... Може да си направиш още един тест, но едва ли е грешка, за съжаление...  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 674
Мисля , че до 12-та г.с седмица се прави, все пак консултирай се с лекаря си .Успех.
и аз така знам.късмет!

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Абе момичета какво става,много теми със забременяване след скорошно раждане. Rolling Eyes
Нооо,няма лошо децата са най хубавото нещо в живота ни. Peace

# 6
  • Мнения: 2 197
След 12-тата седмица е разрешен аборт по медицински показания, но риска за безплодие вече е много голям. Все пак познавам много майки, родили и след късен аборт.
Успех! И не се стряскай толкова - чак пък ужас. И това се случва. Вие защо не сте се пазили като не искате бебе?

# 7
  • София
  • Мнения: 60
Пазихме се и още как!!!На всичкото отгоре това ни е второ дете.И понеже много се пазихме затова съм толкова удивена.А притеснението ми е свързано с това, че преди време имах киста, сега ме боли по същия начин, утре съм на преглед, та ще видим.Да ви кажа предпочитам да е киста.Благодаря на всички!!!

# 8
  • Мнения: 227
До 3тия месец  Peace.. М/у другото мноооого лесно се забременява веднага след раждане... просто организма е много по-чувствителен, трябва повече "пазене"..

# 9
  • Мнения: 9 973
до 12 г.с.

# 10
  • Мнения: 396
Пазихме се и още как!!!На всичкото отгоре това ни е второ дете.И понеже много се пазихме затова съм толкова удивена.А притеснението ми е свързано с това, че преди време имах киста, сега ме боли по същия начин, утре съм на преглед, та ще видим.Да ви кажа предпочитам да е киста.Благодаря на всички!!!


Внимавай какво си пожелаваш, че може да ти се случи!

# 11
  • Мнения: 8 163
Много странно как си направила тест, щом сте се пазили. Явно си знаела, че методът на контрацепция, който сте избрали, не е ефективен.

Вече имате 2 деца, така ли? Аз не можах много да разбера.

Да, след 3-ти месец абортът става много рисков и не се препоръчва.

Не знам аз дали бих махнала бебето. Ами ако просто ТРЯБВА да се роди? Ако е новият Менделеев или Павароти? Или основателката на първата човешка колония на чужда планета? Няма случайни неща.

Не се опитвам да те убеждавам в каквото и да е. Просто разсъждавам "на глас". Накрая най-важното е детето да е желано, обичано и очаквано с трепет.

# 12
  • Мнения: 1 671
Аборт по желание се разрешава до 12 г.с.
Дано не е нито бременност, нито киста!  Hug

# 13
  • Мнения: 1 121
Абе момичета какво става,много теми със забременяване след скорошно раждане. Rolling Eyes

Ами като чета темата по-нагоре "с какво се пазите?" хич не се и учудвам. Авторката казва, че "много са се пазили" сигурно с прекъснат Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 60
Съжалявам, ако съм възмутила и ядосала накого с въпроса си.Винаги, когато става въпрос за аборти изскача моралният казус.Но, повярвайте, нещата имат и практическа страна.Благодаря на всички, които отделиха от времето си и писаха.

Общи условия

Активация на акаунт