АНКЕТА:Лоши резултати от БХС-и добри от амниоцентеза

  • 9 825
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 131



Пускам тази анкета,защото вчера ми правиха амнио и знам какво е да очакваш резултатите от нея.Нека анкетата бъде полезна за бъдещите мами правили амниоцентеза.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 360
не виждам особена полза от анкетата. дори и в 99,9% от случаите всичко да е наред, това не е гаранция за останалия 0,01% от случаите...

# 2
  • Мнения: 396
Ползата е  тези 99% да  разберат, че има и други минали по този път!
harem style, се двоуми доста преди да отиде да я направи. И понеже в момента сама знае как очаква резултатите, иска да помогне на други в подобна ситуация!
Ма тя го е казала жената много ясно!

# 3
  • Мнения: 851
Много се извинявам, но понеже четох предишната ти тема, всъщност ти още чакаш резултат от амниоцентезата, така ли? Той кога ще излезе? /стискам ти палци всичко да е наред Praynig/
А иначе и аз имам една позната при която се случи така и всичко беше наред с бебето!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 77
Мила и аз наскоро минах през този ад.Миналата седмица ми излязоха резултатите от амниото и БЛАГОДАРЯ НА БОГ всичко е наред.Стискам ти палци fingerscrossed Незнам до колко може да се разчита на БХС, все пак е оценка на риска, не диагноза.

# 5
  • Мнения: 1 131
Много се извинявам, но понеже четох предишната ти тема, всъщност ти още чакаш резултат от амниоцентезата, така ли? Той кога ще излезе? /стискам ти палци всичко да е наред Praynig/
А иначе и аз имам една позната при която се случи така и всичко беше наред с бебето!


Резултата ще излезе в понеделник.Поне така ми каза доц.Георгиева от отдел "Генетика"-Майчин дом София

# 6
  • Мнения: 400
При мен предната бременност /преди 1 година/  се оказа с лош резултат SadТази-слава Богу е о.к Praynig
Пожелавам ти успех Hug
От моя гледна точка-амниоцентезата винаги си струва Peace

# 7
  • Мнения: 4 016
Моля се всичко да е наред и да си спокойна до края на бременността Hug

Моя приятелка, която не пише във форума, премина през това изпитание - лош БХС, но амнио-то беше добре и сега се радва на здраво, хубаво и жизнено момченце Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 255
Ползата е  тези 99% да  разберат, че има и други минали по този път!
Да  Peace
При висок риск на БХС ми бе препоръчано да направя амнеоцентеза.
2004 г ми я направи Д-р Мазнейкова.
Не съжалявам. Чакането е мъчително, но си заслужава - радваме се на 4 г. здраво момиче  Heart Eyes
Желая ти късмет и безпроблемна бременност   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 131
И аз се моля всичко да е наред с амниото Praynig Praynig Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Имах лоши резултати от БХС, но след амниоцентезата се оказа, че тревогата е фалшива. Периодът между БХС и резултатите от амниоцентезата беше един от най-кошмарните ми...
Успех ти желая и дано всичко е наред!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 576
harem_style , няма ли как да отидеш на почивка няколко дни, докато излезе резултата? Ще се поболееш вече покрай тези БХСта и амниоцентези. Ще видиш, че всичко ще е наред.

# 12
  • Мнения: 1 131
harem_style , няма ли как да отидеш на почивка няколко дни, докато излезе резултата? Ще се поболееш вече покрай тези БХСта и амниоцентези. Ще видиш, че всичко ще е наред.
Няма как.С мъжа ми работим и двамата и едва отскочихме до София за амниоцентезата.

# 13
  • Oslo
  • Мнения: 659
Сигурна съм, че всичко ще е наред, желая ти го от сърце Hug При мен резултатите от БХС бяха мн.лоши, но повторих изследването и се оказа грешка, не съм правила амнио, затова не гласувах.

# 14
  • Мнения: 396
harem, непременно да кажеш като разбереш резултатите!
И аз ти пожелавам всичко да завърши добре!!! Да се радваш на здраво и щастливо семейство!
Харесва ми, че не се предаваш! Само така !

Общи условия

Активация на акаунт