За ЛЛЛ срещата в СОФИЯ в събота, 19-ти

  • 743
  • 10
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Момичета, имаме проблем: на 19-ти, събота, беше предвидена редовната ЛЛЛ среща в София.
Но - Хедра е извън града, а аз не мога да дойда също.

Два варианта има:

1. Срещата се пренася на предвидената среща 'от майки за майки' за София, на 4-ти август. Темата е подходяща - Погрешни схващания за кърменето Simple Smile

2. Срещата просто се измества с един месец напред - не се състои изобщо, темата отива за третата седмица на август, а следващите се местят подобаващо.

Кажете Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 401
Мен ме устройват и двата варианта - единия е точно преди отпуската, а втория точно след отпуската.  Simple Smile  Hug

# 2
  • Мнения: 247
Мен също ме устройват и двата варианта. Нали съм още начинаеща майка и имам много въпроси свързани с кърменето. Тъй че когато и да е срещата ще дойда със сигурност.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Е, не така, момичета Laughing
Решете нещо Laughing

Аз например мисля, че ако на срещата от майки за майки има повече майки - нови, стари и бъдещи - би било много полезно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5 401
Знам!  Simple Smile Ще се постарая да дойда този път, но наистина нямам претенции за датата.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 348
Аз мисля, че няма да успея да дойда и в двата варианта. Но бих избрала срещата "от майки за майки" . Малко полезна информация  Peace

# 6
  • Мнения: 3 695
Ейй, много кофти, тамаАн се наканих да дойда таз събота  ooooh!.
Ама нищо, по-добре да има на 4 август, а после да си продължат по график.  Peace

# 7
  • Мнения: 1 216
Колкото повече - толкова повече.
Срещата на 4ти ще е полезна за всички, така че наречена като заместител на юлската ЛЛЛ среща или не - все ще я има  Mr. Green
Пък погрешните схващания за кърменето ще ги споменем за добро настриение  Hug

# 8
  • Мнения: 3
И ние с малкия сме за първия вариант. Wink

Последна редакция: сб, 19 юли 2008, 10:31 от poizon

# 9
  • Мнения: 3 718
На 4ти е хубав вариант, а и темата ще е полезна.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
И аз имам желание да има среща на 4-ти. Peace Бих дошла с удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт