Пърхут :(

  • 2 764
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здр. на всички , моят приятел има голям проблем с пърхута , просто е наистина МНОГО , ползва най-различни шампоани , маски , бабини рецепти , а резулата беше почти нулев . Ако можете препоръчайте нещо  Praynig  newsm78
Благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 202
Здр. на всички , моят приятел има голям проблем с пърхута , просто е наистина МНОГО , ползва най-различни шампоани , маски , бабини рецепти , а резулата беше почти нулев . Ако можете препоръчайте нещо  Praynig  newsm78
Благодаря предварително

Само дерматолог може да установи причината за пърхута и да препоръча нещо ефикасно  Wink

# 2
  • Мнения: 758
Здр. на всички , моят приятел има голям проблем с пърхута , просто е наистина МНОГО , ползва най-различни шампоани , маски , бабини рецепти , а резулата беше почти нулев . Ако можете препоръчайте нещо  Praynig  newsm78
Благодаря предварително

Само дерматолог може да установи причината за пърхута и да препоръча нещо ефикасно  Wink
да Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 998
Ако и той като повечето мъже се дърпа да го заведеш на лекар преди да е на умиране, може да пробвате със Selsun Blue. Има го в повечето аптеки и не е много скъп. Ползвала съм го и ефекта е траен.

# 4
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Ако и той като повечето мъже се дърпа да го заведеш на лекар преди да е на умиране, може да пробвате със Selsun Blue. Има го в повечето аптеки и не е много скъп. Ползвала съм го и ефекта е траен.

Да, и аз имам този проблем и само с Selsun Blue или Низорал се лекувам.

# 5
  • София
  • Мнения: 156
Ако и той като повечето мъже се дърпа да го заведеш на лекар преди да е на умиране, може да пробвате със Selsun Blue. Има го в повечето аптеки и не е много скъп. Ползвала съм го и ефекта е траен.

Да, и аз имам този проблем и само с Selsun Blue или Низорал се лекувам.
  Низорал наистина действа! Peace

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 15:15 от Emi1000

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Аз също имам този проблем.Отскоро ползвам на Себа Мед противопърхутен шампоан и съм доволна.

# 7
  • Мнения: 491
И аз съм със същият проблем. Пробвах всичко, което са ми казвали, но единствено Низорал ми помогна и то ако го ползвам редовно, както е описано в листовката. Спра ли го, пак се започва...  smile3511

# 8
  • Мнения: 4
Цитат
И аз съм със същият проблем. Пробвах всичко, което са ми казвали, но единствено Низорал ми помогна и то ако го ползвам редовно, както е описано в листовката. Спра ли го, пак се започва... 
Peace
На мен ми помага и "Head and Shoulders" който ползвам непрекъснато.

# 9
  • Мнения: 294
Цитат
И аз съм със същият проблем. Пробвах всичко, което са ми казвали, но единствено Низорал ми помогна и то ако го ползвам редовно, както е описано в листовката. Спра ли го, пак се започва... 
Peace
На мен ми помага и "Head and Shoulders" който ползвам непрекъснато.

"Head and Sholders"  Peace

# 10
  • Мнения: 18
Пробвала съм всички споменати дотук ефекта е временен, но преди три месеца случайно разбрах за шампоана на Виши против пърхут, има за сух скалп и за мазен. Да ви кажа с него се оправих, в момента го ползвам веднъж на две седмици профилактично , а от години бях с пърхут даже някакви маски със сяра съм си правила, стрити низорали в шампоан абе всичко.
Но сега мисля, че шампоана на Виши ме спаси. Но всичко е индивидуално...
Бих го препоръчала на всеки, който е опитвал всичко друго, има си упътване за употребата му, държи се на главата 2-3 минути.

# 11
  • Мнения: 277
Себорал Форте е за пърхут(не пише мазен или сух) и косопад.Ползвам го,но нямам пърхут и не знам действа ли.Но пък е под 2лв и да не помага не е фатално...

# 12
  • Мнения: 7 723
Себорал Форте е за пърхут(не пише мазен или сух) и косопад.Ползвам го,но нямам пърхут и не знам действа ли.Но пък е под 2лв и да не помага не е фатално...
Аз знам. Действа Peace

# 13
  • Мнения: 4 053
още един глас за Selsun Blue

# 14
  • Мнения: 186
НИЗОРАЛ му е майката Peace

Общи условия

Активация на акаунт