Kaкво усештате като сте пред или във овулация?

  • 16 997
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
3дравейте, момичета мили,
порових се и3 постовете 3а овулация, но не намерих никъде лични споделяния. 3атова дали  можете сами да усетите като сте в овулация. Или пък като ви даде теста,че сте в такава какво точно усештате(ох,и3винявам се не намирам стъто,даже не мога да напиша коя буква не намирам като не я и3писва.. ooooh! неловко) Влага ли,.... болки някакви,... или несто друго?Как се исестате като сте в ову?
(Моя гинеколог ме попита дали си усестам овуто и а3 си помислих оттогава,че явно има жени,които го чувстват.)

Благодаря ви и много успехи на попристето по бебеправене и след това  bouquet

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 19:24 от trombon

# 1
  • Мнения: 1 085
Аз винаги усещам моята овулация.Много ме боли яйчника който овулира.24 4аса просто не спират болките и моя гинеколог просто каза 4е съм си супер понеже знам кога да действам за детенце.Но там е нещото че когато съм в ову. и много ме боли трудно правим секс заради болката.

# 2
  • Мнения: 135
Сега ме подсесташ,че миналия и то3и месец ме боля левия яйчник но а3 все го отдавах на настинка,3астото имах и бяло течение след това..мдаа може да е било и овуто...хм.. newsm78
Вече сте си 3асичам кога ме боли точно..Да,ра3бирам те сигурно е боле3нено..Но какво да правим..3аради потомството сте се жертваме Laughing
Благодаря 3а отговора Hug

# 3
  • Мнения: 560
Значи аз така усещам.Леки болки в яйчниците и бяло белтъкообразно течение придружено естествено със силно чувства на влага  Rolling Eyes
И леко главоболие.Мисля че е това.

# 4
  • Мнения: 135
Според и3численията(когато ми е мен3ото и после 14 до 16 ден горе долу би трябвало да ми е овуто. Сега съм някъде 7 дена преди Мен3о(менструация) и усестам влага и някаква бе3цветна слу3,така ми е било с та3и слу3 и усета 3а влага винаги 7,8 дни преди да ми дойде..какво ли е това newsm78 със сигурност си има някакво име? някаква предменструална фа3а....

# 5
  • Мнения: 135
Хм, влажното усещане и тази слуз, за която говориш (цервикална слуз е предполагам) са по принцип признаци на овулация. Ако искаш да я засечеш по-ефективно можеш да започнеш да си мериш базалната температура, потърси във форума има много инфо за това.

# 6
  • Мнения: 135
Хм, влажното усещане и тази слуз, за която говориш (цервикална слуз е предполагам) са по принцип признаци на овулация. Ако искаш да я засечеш по-ефективно можеш да започнеш да си мериш базалната температура, потърси във форума има много инфо за това.
Да и а3 така 3нам но  съм 6 дни преди менструация и много ми е чудно да е овулация. Цикъла ми е на 28/30 т.е. сравнително точен и 3атова се учудвам, че може да е овулация. Това с меренето на ба3алната температура ми е доста сложно newsm78 освен да в3ема тестовете 3а ову и да и3меря тоя месец. Не мога да се органи3ирам някак си с тая ба3ална темп. да я меря..
Хубав ден на всички  newsm32
 

# 7
  • Мнения: X
Аз болките в яйчниците ги усещам седмица преди да ми дойде...

# 8
  • Мнения: 135
Точно.И а3. А сега съм седмица преди това.Но болката е някак си по надолу. И така дърпа. Ох,дано не е лелката а  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17бебчооооо

А 3а овуто..Прочетох сега в друг пост,че на някои им се поддува и корема по време на ову..

# 9
  • Мнения: 11 003
бяло белтъкообразно течение придружено естествено със силно чувства на влага  Rolling Eyes

Само това усещам, нямам болки, главоболие и др.

# 10
  • Мнения: X
Тая влага трайно и постоянно ли я усещате през тези дни  newsm78?

# 11
  • Мнения: 4 718
Ни цС, ни нищо. Единствено понеже се самонаблюдавам от няколко месеца установих на около 20-25 ден от цикъла започват да ме болят гърдите от под мишниците и ме прерязва единия яйчник. Два месеца по ред беше десния, от вчера ме хванаха болките в левия.  Вероятно тогава ми започва или вече съм в ову. Ама аз вече и нищо не смятам че ми писна да се проверявам и да изчислявам.

 Сега като върнах назад темата и виждам, че има и други момичета с болки. Когато започнат болките овуто предстои или вече е започнало според вас  Embarassed

# 12
  • София
  • Мнения: 2 430
Честно,
АБСОЛЮТНО нищо не усещам!

# 13
  • Мнения: 11 003
Тая влага трайно и постоянно ли я усещате през тези дни  newsm78?

Не, само на моменти.

# 14
  • Мнения: 560
Тая влага трайно и постоянно ли я усещате през тези дни  newsm78?

Не, само на моменти.
На моменти е и при мен.И точно през тези моменти забравих да кажа че ЦС като излиза се чува. EmbarassedНякой може да помисли че нещо друго правя,но... Blush

Общи условия

Активация на акаунт