възможно ли е да съм бременна

  • 1 121
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Здравейте момичета,
Реших отново да се обърна към вас за съвет и консултация.Въпроса , който ме вълнува е дали е възможно да съм бременна, не че тая особени надежди, но засега цикъла ми закъснява с 2 дни. Това което ме притеснява обаче е , че имам предменструални болки ниско в корема, не много остри, но поносими и болки в гърдите.Освен това от известно време съм особено изнервена и раздразнителна и имам повишен апетит, но въпреки всичко имам чувството , че всеки момент ще ми дойде цикъла. Въпроса ми е възможно ли е със тези симптоми да съм бременна, защото аз се чувствам така преди всеки цикъл. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 3 294
А тест прави ли ?

# 2
  • Мнения: 86
Засега не съм правила тест, ще изчакам още 2 - 3 дни и тогава, защото може би ще се окаже фалшива тревога

# 3
  • Мнения: 3 294
Щом имаш закъснение теста би трябвало да отчете , ако решиш може да направиш и кръвен тест при него грешка няма . Успех и дано да е това което искаш  Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Най -добре наистина кръвен тест,тойще покаже как седят нещата.На мен до 36 ден бяха отрицателни тестовете, на 38 показа бледа втора черта.Желая ти късмет!

# 5
  • Мнения: 6
Здравеи те момичета болни от една и съща болест. Аз съм от Враца и правих ин витро на 02.07.08г.днес си направих тест оринален но излезна отрицателен,а съм на 13 ден от трансвера.Вазможнолие да  е показал невярно за сега . Пишете ми моля ви се. newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 2 908
ani_mih направи тест а най-сигурно кръвен и така ще получиш отговор на въпроса ти.
azazra,защо не пишеш и не задаваш въпросите си във закованата тема Инвитро/Икси.

# 7
  • Мнения: 1 949
Здравейте момичета,
Реших отново да се обърна към вас за съвет и консултация.Въпроса , който ме вълнува е дали е възможно да съм бременна, не че тая особени надежди, но засега цикъла ми закъснява с 2 дни. Това което ме притеснява обаче е , че имам предменструални болки ниско в корема, не много остри, но поносими и болки в гърдите.Освен това от известно време съм особено изнервена и раздразнителна и имам повишен апетит, но въпреки всичко имам чувството , че всеки момент ще ми дойде цикъла. Въпроса ми е възможно ли е със тези симптоми да съм бременна, защото аз се чувствам така преди всеки цикъл. Благодаря предварително!

Когато се оказах бременна, бях с най-малка надежда това да се е случило, за това и не бързах с теста. А и се чувствах точно все едно всеки момент ще ми дойде, още една причина да не се сетя за тест. Успех! Дано е бебче   bouquet

# 8
  • Мнения: 4 589
Извинявай за изказването, но без да си правила тест, имаш закъснение само 2 дни, що за въпрос е това.
Направи каквото е необходимо и сама ще си отговориш на въпроса.

 azazra може и да ти покаже отрицателен, ако имаш възможност пусни кръвен и той ще ти покаже най-добре.

# 9
  • Мнения: 3 294
azazra   подкрепям Николина , най-добре си направи кръвен  Peace

# 10
  • Мнения: 86
Здравейте отново момичета, днес си направих тест Shurecheck, както ме посъветвахте, окоза се отрицателен, както и надеждите ми напразни, оставам в очакване на следващия цикъл, може и по - следващия и така до безкрайност може би, вече се отчаях тотално, че ще ми се случи най-хубавото събитие за всяка една жена и все пак оставам в очакване.

Общи условия

Активация на акаунт