хемангиом-моля за помощ и съвет

  • 940
  • 4
  •   1
Отговори
имам момиченце с хемангиом на лицето докторите не дават да се оперира правихме лазер но аз лично не виждам резултат чета по форумите за лечение с кортикостероиди но ме е страх помогнете

# 1
ако има майки на дечица който искат просто да поговорим нека да ми пишат

# 2
Zdraveite!Syvsem slu4aino popadnah na temata,koiato za hubavo ili lo6o me sapytswuwa vece 38 godini.Az sym roden s takava formacia na liavata strana na liceto.V moia slucai na wremeto mi e bilo napraveno lycelecenie s edinstvenata  cel da moga da di6am za6toto tozi hemangiom e narastwal mnogo byrzo i e precil na normalnoto mi di6ane.Moga edinstweno da vi pratia malka spravka v slucai,ce takyv nacin na "lecenie" vse o6te se praktikuva!Predpolagam ce ne e lesno deteto vi da ima takyv problem imaiki pred vid kak priema maika mi tazi realnost,no az kato "potyrpevsch"-priak,moga da kaja s ryka na syrceto ce ima mnogo po-lo6i ne6ta ,koito biha mogli da ni se slu4at...taka ce ...ne se korete izli6no!

# 3
дано и моето дете порасне и да мисли по този начин но въпреки всичко не мога да повярвам че медицината все още не може да се справи с този уж козметичен проблем

# 4
  • София
  • Мнения: 3 181
На каква възраст е детето? Колко голям е хемангиомът? На каква част от лицето е разположен? Изпъкнал ли е или плосък? Веднага след раждане ли се появи или по-късно? Има ли на друго място? И прочее......

Не знам кой ви е консултирал, но за да задавате такъв въпрос на форума, явно не сте попаднал където трябва.
Проблемът никак не е козметичен и различните специалисти си го подхвърлят като горещ картоф.
Аз бих се наел да прегледам детето Ви, но съм в отпуска. С тези проблеми са запознати ограничен кръг професионалисти, останалите само предлагат временни манипулации. Впрочем кортизоновата терапия е много добра, въпросът е дали е подходяща за Вашето дете. Същото важи и за лазер-терапията.
Много въпроси и много отговори....

проф.Бранков

Общи условия

Активация на акаунт