помогнете ми моля ви

  • 1 035
  • 8
  •   1
Отговори
със съпруга ми скоро искаме да си имаме бебче но аз съм вече с неполучлив опит.Сега се чудя  newsm78 към кой доктор да се обърна ходя при Д-р Колицова от Шейново, но не съм чъвала мнения за нея и една приятелка е много доволна от д-р Динчо Георгиев. Търся мнения за тези доктори или ниакои който са доста добри. Първият несполучлив опит честно казано ми стига. Много благодаря предварително на всички,които успеят да изкайат мнение по темета ми. Блгодаря!!!!!!!!!!!

# 1
  • Мнения: 806
 Добре дошла. Не мисля, че от първи несполучлив опит трябва да се притесняваш.  По принцип има момичета които чакат с месеци.  Преди да хукнеш по лекари и да си мислиш, че ти има нещо, направи си календар, започни на мериш температурата и овулацията.  Изчакай още 1-2 месеца с доктора.
Желая ти късмет и скорошно забременяване.

# 2
  • Мнения: 4 589
loriana777 това, че не е станало от първия път не би трябвало да те плаши. Ако не става след 7-8 месеца, чак тогава има някакъв проблем и е добре да се обърнеш към специалист по стерилитет.

Аз много на мерене на БТ и овулация не вярвам, макар, че и аз съм минала по този път, но при нас с годините се оказа, че има мъжки фактор и се наложи да минем към ИН-ВИТРО.

Успех, успокой се и не ги прави като фикс идея, така само ще се затормозиш.

# 3
  • Мнения: 1 491
Аз пък, всеки път като прочета един несполучлив опит не си представям "работихме здраво за бебе, но не се получи този месец" ... Аз изхождам от моята ситуация - две бремености, едно дете ...
loriana777 ако в действителност не си забременяла от първият път, според мен нямаш повод за тревоги. Правете секс за удоволствие, а не за да направите бебе и всичко ще се нареди  Mr. Green

# 4
Благодаря на всички мами за отговорите и за сега искам да посъбера мнения за тези двама специалиста защото с добър доктор под ръка всеки човек е много по спокоен, особено ако първия ми несполучлив опит беше 80% лекарска грешка и немарливост. Търся си мнения и много благодаря отново на изказаните такива до момента.  bouquet

# 5
  • Мнения: 93
Какво имаш в предвид с "несполучлив опит" newsm78

# 6
  • Мнения: 421
Аз доколкото разбирам, под несполучлив опит има в предвид спонтанен аборт.

# 7
  • Мнения: 945
Не се притеснявай толкова... 25% от бременностите zавършват а аборт преz първите 12 седмици с аборт, но това не zначи че следващите ще zавършат също така.
Аz zа съжаление лекар не мога да ти препоръчам, но също като теб съм на мнение, че е много важно да иамш доверие на наблюдаващия лекар и да ходиш редовно на прегледи.

Успех  bouquet

# 8
  • Мнения: 3 294
Гери много добре ти е отговорила , само мога да добавя да мислиш положително  Peace

Общи условия

Активация на акаунт