женска консултация в Овча Купел 1

  • 1 819
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте ,
имам следния въпрос:

Къде си водите или водихте  бременността?
Доволни ли сте ?
 

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
В поликлиниката, забравих кой номер е.
Не съм доволна, но много късно го разбрах (след като родих).

# 2
  • София
  • Мнения: 472
Здравейте ,
имам следния въпрос:

Къде си водите или водихте  бременността?
Доволни ли сте ?
 

При д-р Чалкова- гинеколог в мед.център , където в в един блок.Незнам дали си от Овча Купел и дали питаш конкретно за там.Д-р чалкова ми е водела и двете бремености, много внимателен и спокоен човек. Всеки месец ме гледаше по 2 пъти на видеозона, пускаше ми всички необходими изследвания.Проблема е, че трябяваше да ходя по разни лаборатории  и да се разкарваме.
В последствие избрах да родя в I АГ и разбрах,че там е имало платена консултация и всички изследвания се правят там на място , прегледи и всичко и не се разкарваш излишно, а и може да си избереш лекар, които да ти следи бременността и после да раждаш при него .
Но аз избрах първия вариант и не съм плащала за нищо , дори и за раждане после, освен няколко изследвания , които тогава не се поемаха от каса( 2005), но сега вече ги поема.Така ,че си прецени.

# 3
  • Мнения: 25
за медицинския център в бл.403 ли става въпрос.
ако е за там го знам, но точно това ме спира д се запиша там, защото трябва да се разхождам по различните лаборатории.
Иначе там  ми е доста удобно, защото аз живея в същия блок .
Аз съм решила къде ще раждам - в Шейново. Там също има платена консултация, но ме разубедиха да си я водя там, защото там се води в женска консултация и не ти я води един лекар, а на този който попаднеш и това ме спря.Аз първото си раждах там и съм много доволна.Първата бременност си я водих в стария квартал в поликлиника  и не съм много доволна Sad и сега не знам какво да правя, като се има предвид и че съм в нов квартал.

# 4
  • София
  • Мнения: 472
за медицинския център в бл.403 ли става въпрос.
ако е за там го знам, но точно това ме спира д се запиша там, защото трябва да се разхождам по различните лаборатории.
Иначе там  ми е доста удобно, защото аз живея в същия блок .
Аз съм решила къде ще раждам - в Шейново. Там също има платена консултация, но ме разубедиха да си я водя там, защото там се води в женска консултация и не ти я води един лекар, а на този който попаднеш и това ме спря.Аз първото си раждах там и съм много доволна.Първата бременност си я водих в стария квартал в поликлиника  и не съм много доволна Sad и сега не знам какво да правя, като се има предвид и че съм в нов квартал.

Ами да в този блок е, и там става ад през грипните месеци..чак хора висят по стълбите навън да чакат, затова и децата не са ми записани там на педиатър, а са при педиатър в поликлиниката в АОНСу.Никога не сме висяли на опашки, и е топло и широко в поликлиниката да си изчакаш реда.
Ами пробвай в Доверие или в поликлиниката в АОНСУ, поне за Доверие знам ,че имат доста добра и голяма лаборатория и може би всичко там ще ти правят като изследвания.

Така и така няма да ти води консултация лекар , който ще те изражда, така, че гледай да ти е наблизо , удобно и да разполагат с добра лаборатория. Това е ! Успеш и леко бременеене!

# 5
  • Мнения: 25
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт