Моля,помогнете!

  • 1 149
  • 10
  •   1
Отговори
  • Dobrich,Mariazell/ Österreich/
  • Мнения: 10
Здравейте.Имам проблем ,и ако някой може да ми каже на какво се дължи или да ме насо4и към кого да се обърна,много 6те съм благодарна.От известно време ми се схва6тат пръстите и на 2 крака.Много е неприятно,за6тото това се слу4ва след като заспя или посред нощ.Дали е нерви или друго по-сериозно нещо?

# 1
  • Мнения: 590
бременна ли си ?

# 2
  • Мнения: 661
МАнел ,

Потърси лекарска помощ - първо при личния и после на невролог . МОже и да е нещо съвсем безобидно !

# 3
  • Мнения: 294
Може и нерви да е, но наистина отиди по-хубаво до личната да видим какво ще ти каже и към какъв специалист ще те насочи..

# 4
  • Мнения: 259
По-добре иди при личния си лекар. Този съвет се отнася и за мен самата (все отлагам). Аз също често получавам крампи, обикновено на десния крак, по цялата дължина на прасеца , 2-3 пръста също се схващат. Доста е болезнено. Не знам от какво е - липса на някой витамин ли, нерви ли.  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 700
Крапмите се дължат на липса на калий и магнезий в организма. Ето ти малко инфо:
http://www.bb-team.org/articles/1620/

# 6
  • Мнения: 294
Майка ми получи "акушерска ръка"- изтръпване на ръката, придружено с много силни болки. Страшно си беше.  На нея й казаха, че е от нерви и високо кръвно. При вас май не е същото, но ви го казвам, за да взимате мерки докато е време, че като стане нещо по-сериозно - чак тогава се сещаме.

Последна редакция: пн, 14 юли 2008, 15:01 от Dama del castello

# 7
  • Мнения: 661
Диагнозите могат да бъдат няколко - от обикновен недостиг на Калий , дискова херния , до много сериозни диагнози , които няма да спомена , защото ме обвиниха в един форум , че съм била плашела излишно   Hug Тичай на  лекар !

# 8
  • Dobrich,Mariazell/ Österreich/
  • Мнения: 10
Благодаря на вси4ки за информацията!Не с1м бременна,а скоро родих малкото си моми4енце.Много се надявам да не е някой кофти диагноза.Но като се в1рна в БГ веднага 6те ти4ам при ли4ната.Благодаря! Hug

# 9
  • Мнения: 1 820
Щом не си бременна,но наскоро си родила това до някъде обяснява нещата.Възможно е да има липса на магнезий в следсвие на бремеността ти.При мен беше по същия начин,но на ръцете.И много изтъпваха вечер докато спях.Мина около година докато всичко си дойде на мястото,но при мен беше че не отидох на лекар и не пих нищо.Просто иди на такъв и дано всичко е наред!  bouquet

# 10
  • Dobrich,Mariazell/ Österreich/
  • Мнения: 10
Да сигурно е от бременността,забравих да добавя,4е имам и изтр1пване на едната р1ка.Но ве4е ми стана ясно,само трябва да се потвърди от специалист. Hug

Общи условия

Активация на акаунт