За двойните имена...

  • 10 285
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
 Четейки темите за имената,забелязах,че има доста разногласия относно двойните имена.Интересно ми е дали кое преобладава "за"
или "против"? newsm78И защо?Също,ако искате можете да давате идеи за по нестандартни двойни имена. Grinning(аз харесвам двойни имена)

  Ако темата е безмислена и не е за тук,моля модераторите да я изтрият.

# 1
  • Мнения: 399
Не харесвам "двойни" имена! Колкото по-кратичко ,толкова повече ми допара! Peace

# 2
  • Мнения: 9 814
Не, не харесвам двойните имена.
Не виждам смисъл да кръстиш детето си Димитър-Ричард например /познавам дете с такова име/ и да му казваш Митко или Ричко, а то самото да не знае как се казва всъщност.

# 3
  • Мнения: 3 016
От двойните имена единствено ми харесва Анна -Мария .

# 4
  • Мнения: 1 364
Не, не харесвам двойните имена. Не виждам смисъл детето да има две имена.

# 5
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
И аз не намирам смисъл в двойните имена.А най - ми харесва когато родителите , за да угодят на напиращи баби и дядовци комбинират собственото име, съставено от две имена с имената на претендентите.Става като манджа с грозде.

# 6
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
На мен лично не ми харесват двойните имена. Naughty

# 7
  • Мнения: 1 795
За България ми изглежда неподходящо, но иначе в страни където хората имат само собствени имена и фамилии не звучи лошо, е имам позната в Холандия, чиято дъщеричка има 5 собствени имена, това вече ми се вижда малко множко Thinking

# 8
  • Мнения: 315
Харесват ми двойните имена, стига да са хубави. Например: Иван-Асен, Иван-Александър, Мария-Магдалена, Ана-Мария, Яна-Мария, Мария- Виктория, Мария-Луиза и др. (може и с тирета, може и без тирета).  Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
По принцип някои двойни имена са ми странни, но за името на сина ми смятам, че е страхотно Laughing Нали АЗ съм го избирала Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 5 745
От двойните имена единствено ми харесва Анна -Мария .
и на мен така  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 111
Не ми харесват двойните имена.

# 12
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
По принцип някои двойни имена са ми странни, но за името на сина ми смятам, че е страхотно Laughing Нали АЗ съм го избирала Mr. Green

Иван-Асен е царско име, много хубаво, но е по-скоро изключение  bouquet.
Помните ли как се казва сина на Юлияна Дончева -  Доко-Йоан... Crazy

# 13
  • Мнения: 1 512
И аз не намирам смисъл в двойните имена.А най - ми харесва когато родителите , за да угодят на напиращи баби и дядовци комбинират собственото име, съставено от две имена с имената на претендентите.Става като манджа с грозде.

Точно така.

# 14
  • София
  • Мнения: 44 035
Не ги харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт