Моля помогнете (съмнение за бременност)

  • 1 931
  • 23
  •   1
Отговори
Значи на 20 години съм приятелката ми също. И двамата сме студенти. И все още не мислим за деца. Тя е с нередовна менструация и има предписан от лекар дуфастон който пие от доста време когато не и идва на време по 2 на ден за 10 дена. И винаги след това и идва. Но този път след поредното закъснение от месец и половина започна да пие дуфастона.Но след 10 дена не и дойде а по принцип винаги и идва след употреба на лекарството. Вече минаха 3 дни откакто изпи последното. Вземахме 1 тест на Sure Check и резултата беше отрицателен. Но на нея все още не и идва при положение че си изпи дуфастона. Гърдите и  са по чувствителни.наболява я кръста- и ни е страх да не е бременна.  Доколко може да се вярва на тест-а и какво трябва да ни говори това че не и идва а и тези симптоми моля помогнете.

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 18:54 от Reza

# 1
  • Мнения: 99
Изчакайте още няколко дни и направете пак тест Rolling EyesНека и други се включат с мнения!

# 2
  • Мнения: 3 312
нека приятелката ти иде на лекар

# 3
  • Мнения: 1 671
Нека изчака още 2 дни и пак да направи тест. Дори ако е отрицателен, а менструацията не е дошла, няма да е зле да я види доктор  Wink.

# 4
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Нека посети гинеколог, тестовете понякога отчитат по-късно наличието на бременност Rolling Eyes

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На лекар Naughty

# 6
  • Мнения: 3 621
Нека утре сутринта да си пусне един кръвен тест, и после да отиде на лекар

# 7
  • Мнения: 502
съвета ми е задължително на лекар, тъй като ако не е бременна вероятно си има друга причина за закъснението на менструацията.

# 8
  • Мнения: 1 795
Да иде на лекар, ние освен съвет и предположения друго едва ли можем да дадем

# 9
  • Мнения: 4 070
След прием на дуфастон може да минат май дори 10 дни (за 7 съм сигурна от опит), докато ти дойде.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
И аз съм за това да иде на лекар - той ще и каже най добре какво й е!

# 11
  • Мнения: 9 814
С какво да помогнем?!
Освен със съвет- на лекар.

# 12
  • Мнения: 1 512
Ами да , лекар, кръвен тест и така.С нищо друго не можем да помогнем.

# 13
  • Мнения: 3 376
Явно имаме статус на врачки вече,носи ни се славата Mr. Green

Не може ли приятелката ти просто да попита гинеколога си?

# 14
  • Мнения: 259
Най-добре да отиде на лекар. Peace

Общи условия

Активация на акаунт