Кърмене и зъболекар

  • 1 218
  • 6
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
Налага се да ми умъртвят зъба и съм в голяма дилема -един зъболекар каза, че арсенът не вреди въобще на кърменето а друг предложи с упойка да се приложи и да се пропуснат 1,2 кърмения?Много ще съм благодарна ако ми дадете съвет ако някой е имал подобнаситуация? ooooh!

# 1
  • Мнения: 9 467
Арсен не се ползва от мн години-забраниха го. Аналозите в момента не знам какви са..коментирай стоматолога какви ползва.
Или наистина вариант-упойка, екстракция на нерв-няма да има проблем за кърменето Peace

# 2
  • Мнения: 505
И аз знам така за арсена...

# 3
  • Мнения: 1 121
И на мен ми умътртвиха два зъба, докато кърмех, зъболекарката ми каза, че няма проблем, но съм сигурна, че не ми е слагала лекарство за умъртвяване, защото отвори зъба и веднага извади нервите, бях с упойка Wink

# 4
  • Мнения: 3 929
На мен няколко пъти ми се наложи да ми слагат упойка, докато кърмех, и нямаше проблем. Има вече специални упойки, които не влияят на кърмата. Ако поразпиташ зъболекарите, ще ти кажат как, какво, колко и защо.

# 5
  • Мнения: 1 163
На мен скоро ми се наложи да ползвам зъболекърски услуги #Crazy #Crazyи като упойка изплзваха само Лидокаин за пръскане.

# 6
  • Мнения: 668
На мен пък ми умъртвиха 2 зъба след като родих бебка с арсен... Аз пък не знаех, че вече не се практикувало  Shocked Консултирах се със зъболекарката предварително и тя каза че по никакъв начин това не би трябвало да повлияе на кърменето и си се кърмехме.
За упойките вече са ти казали, има и такива за кърмачки, но говори предварително. Иначе е спасение ако имаш изцедена кърма (замразена) и да даваш временно от нея.
Успех.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт