Оризова вода?

  • 1 572
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 844
Мами, имам спомен, че оризовата вода действаше запичащо. Наш Митак като се е разакал, та нейсе - по 5-6 пъти на ден. Първо тез плодови пюренца му действат разхлабващо, а освен това вчера му направиха и ДТК и полиомелит, пък той от полио то много се разхлабва. Мога ли водата, която приготвям за млякото, да бъде оризова? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 983
хм,аз съм се провъзгласила собственоръчно за спец по разстройството Mr. Green,та според мен опитай първо чайче от шипки или пюре от моркови(сваряваш ги,пасираш ги и даваш,на вашата възраст мисля че вече ядете,според мен няма да е фатално ,ако не яде една вечер мялко),ако не помогне тогава давай оризова вода,но имай в предвид ,че в нея има глутен,а според нашето педро преди 6 месеца не се дава.
купи си шипки,ама на плод и свари около 10 броя в 1 литър вода,колкото да се оцвети и му дай,може и захар да му сложих,тя запича също.
успех Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 2 827
Мога ли водата, която приготвям за млякото, да бъде оризова? newsm78
може, но няма да има чак толкова голям ефект
опитай все пак

# 3
  • Мнения: 844
хм,аз съм се провъзгласила собственоръчно за спец по разстройството Mr. Green,та според мен опитай първо чайче от шипки или пюре от моркови(сваряваш ги,пасираш ги и даваш,на вашата възраст мисля че вече ядете,според мен няма да е фатално ,ако не яде една вечер мялко)
Ами не ядем все още пюре от моркови, аз тъкмо почнах да захранвам днес, но само с две люжички картофено пюре, така, че този вариант отпада. Но ще пробвам обезателно шипките още утре.
Благодаря за инфото!

# 4
  • София
  • Мнения: 250
Аз отдавна съм минала тая възраст с първото, а за второто сега си припомням как беше  Crazy Но си спомням, че имаше специална каша за стомашно разстройство, питай в аптеката. Освен това има едни сокчета с морков и разни други съставки специално за да не се обезводни детето, май на Hip бяха, нещо ми се върти като ORS или IRS 200, ама може и да бъркам за името.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 356
хм,аз съм се провъзгласила собственоръчно за спец по разстройството Mr. Green,та според мен опитай първо чайче от шипки или пюре от моркови(сваряваш ги,пасираш ги и даваш,на вашата възраст мисля че вече ядете,според мен няма да е фатално ,ако не яде една вечер мялко),

ако не помогне тогава давай оризова вода,но имай в предвид ,че в нея има глутен,а според нашето педро преди 6 месеца не се дава.

купи си шипки,ама на плод и свари около 10 броя в 1 литър вода,колкото да се оцвети и му дай,може и захар да му сложих,тя запича също.
успех Wink
Е, как в ориза има ли глутен, навсякъде пише, че няма, глутена бил белтъчна съставка на зърнените храни???

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Ориза и овеса нямат глутен.Спокойно можеш да дадеш оризова вода на бебо

# 7
  • Мнения: 844
Ориза и овеса нямат глутен.Спокойно можеш да дадеш оризова вода на бебо
И аз това си мисля, че те повечето бебешки каши са направени от оризово брашно!

# 8
  • Мнения: 92
опитай лечебната хумана на Милупа- аз съм много доволна от нея- има вкус на бананова каша и е специално за деца с разтройство. При моите дъщери тя помагаше, а оризовата вода- не.

# 9
  • Мнения: 844
Аз забравих да ви кажа, че разстройството му почти премина, май е било от плодовите пюрета?  newsm78 Хем не ги харесва, хем пък го разхлабиха!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 356
Аз забравих да ви кажа, че разстройството му почти премина, май е било от плодовите пюрета?  newsm78 Хем не ги харесва, хем пък го разхлабиха!
Тъкмо щях да питам какво е станало, че гледах темата е стара. Laughing
Хубаво, че сте се оправили.

Общи условия

Активация на акаунт