Брачната халка

  • 1 634
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 215
 Брачната халка ми стана малка  Sad Разширих я, но пак не става а и не може до безкрай да се отпуска...Да си направим ли нови, или има някакво поверие за лош късмет, все пак с тези халки сме се венчали?

# 1
  • Мнения: 2 005
На суеверия - не вярвам , но след като имаш желание да я носиш единствения вариянт е да си направиш нова  Peace

# 2
  • Мнения: 368
Ами според мен - отпускай я до колкото е възможно. Когато няма на къде повече - направи си друга.  Peace Не смятам, че ще носи лош късмет.

# 3
  • Мнения: 52
Ами според мен - отпускай я до колкото е възможно. Когато няма на къде повече - направи си друга.  Peace Не смятам, че ще носи лош късмет.
Peace

# 4
Сложия на сингжир /златен/ и я носи като колие Hug.

# 5
  • София
  • Мнения: 62 595
И моята халка ми отесня и затова не я нося. Някак не ми се иска да я разширявам, защото предпочитам да си остане такава, каквато беше на венчавката ни. Ако имам късмет да ми отслабнат пръстите ще я нося пак. Ако не, ще си остане така.

# 6
  • Мнения: 215
Познат златар ми каза, че негова клиента всяка година според модата поръчва нови халки за себе си и съпруга си.Хора разни  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 634
Моят съпруг си загуби халката по време на ремонта. Мисля за рождения ден да му поръчам нова. Ще бъде същият модел, но от бяло злато. Надписът ще бъде "Руми и Мите (името на бебето)" и датата. Тъпичко ли е?  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
От името на бебето няма нужда. Все пак това е венчална халка, а не семеен пръстен. Като родите второ и неговото име ли ще добавяш на халката?

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Когато се женихме държах много халката ми да е от бяло злато, а мъжа ми си я поръча от жълто. Никога преди не бях носила бяло злато, но пък жълтото не го харесвам, не ми стои добре. След няколко дни с нещастие установих, че имам алергия към съставките в него и трябваше да сваля халката.
За първата годишнина от сватбата мъжа ми ми подари абсолютно същата, но от обикновено сребро, която нося и до днес. Сега просто си имам две халки - една за спомен вкъщи и една на пръста ми. Ако някой ден ми се наложи ще си направя и трета. На суеверия не робувам. Халката ми харесва и си я нося с удоволствие.

А, да не забравя да добавя, че годежния си пръстен го получих преди 3 месеца, т.е. около 6,5 години след годежа Mr. Green Ноо.... по-добре късно отколкото никога Wink

# 10
  • Мнения: 3 423
Направете си нови, като толкова държите.
И емигрирайте, ако ви дразнят суеверията.

# 11
  • Мнения: 215
Не робувам на суеверия, искам да си нося халката, защото ми харесва като бижу.
Странно е, че веднъж като чуеш нещо и неусетно започваш са се съобразяваш с него (особенно ако е наречено, че носи лош късмет)  Peace

# 12
  • Мнения: 3 634
Тогава аз на твое място бих си я сложила на колие. Така носих моята през бременността.  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 5 247
АЗ проблеми с моята слава Богу още нямам  Crazy Но родителите ми ги обраха... те си поръчаха нови халки и все още са си щастливо женени  Wink

# 14
  • Мнения: 215
Днес ходих да питам в едно ателие златарско, ще може да се рзшири още малко,но надписа съвсем ще се разтегне.Всъщнос си харесах и един друг модел като на Властелина на пръстена  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт