Ако някой разбира от петна :)

  • 1 357
  • 13
  •   1
Отговори
Купих си като никога бяла блузка , само че има един проблем ! По гърба и отпред има едни черни точици , които незнам с какво може да се махнат ? Опитах с Вениш , но нищо не стана Sad Вие сте ми надеждата да се порадвам на бяла блузка Simple Smile

П.П Ето за какво говоря горе долу , като това са една част от точиците Simple Smile Към кръста има още Sad

# 1
  • Мнения: 207
Опитай с вениш за бяло,а ако плата позволява може и с аче.Много зависи от какво са петната,ако са мазни опитай с препарат за петна.Защо я купи като има петна newsm78

# 2
Защото ми хареса и си мислех че ще се изперат Simple Smile Но имам уговорка с продавачката ако не се изперат да я размена Simple Smile Явно така и ще стане Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 175
А защо не опиташ с химическо чистене?

# 4
  • Мнения: 92
на мен преди няколко месеца една жена ми каза че махала петна с крем за бруснене каро! Трябва да намажеш хубаво петната и да оставиш дрехата да престои 24 часа и след това се махали! Аз пробвах на едни дънки но нищо не стана, защото петното беше нещо като от ръжда но не точно! Ако искаш пробвай дано се получи ако не защо наистина не пробваш с химическо чистене така няма да съсипеш блузката с разни други препарати от които няма ефект!!! Все пак ти пожелавам успех да се махнат!

# 5
  • Мнения: 818
Моля авторката да ме извини,че питам в нейната тема-
Чисто нова бяла блуза,облякох я за пьрви пьт и отидох да купя букет.Купих лилиуми и без да се усетя сьм ги допряла до блузата.Сега имам жьлти петна от тичинките и не излизат. newsm78

# 6
Използвам препарат SPOT на фирма PERILIS.Детето ми е на две годинки и петната са ежедневие.Спасила сам доста негови,а и наши дрехи.Дано ти свърши работа и останеш доволна.

# 7
искам и аз да питам за моя проблем ,имам една синя блузка ,но има петна от пот или по точно от различни стикове и не знам как да ги махна ,досега не сам ги третирала по никакав начин ,ако  може ми кажете някакви изпитани начини или продукти Praynig ще съм ви благодарна

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Бих препоръчала препаратос за петна, който е почиствал всякакви мазни, флумастерни и бояджийски точки, но най.вече действа, преди да се третира с друго нещо петното. Тъй съм забелязал.
Съветвам дамата, ако така е закупила блузата да отиде да я върне на магазина и да я сменят.

# 9
  • Мнения: 5 658
Опитай с обезмаслител"Меглио"!Аз се справям с петната по дрехите само с него,напръсквам и после в пералнята.

# 10
  • Мнения: 599
Dr.Beckmann  Peace
Маха всякакви петна, лично съм го пробвала.
Има го като рол-он, сапун и прах.
От Пикадили съм го купувала.Вносител е варненска фирма и затова мисля, че само там го има.

# 11
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Не ,доктор Бекман,го намерих и в Била -гр.Монтана.
Писах и в една друга тема-като се върнахме от морето ме домързя да изпера на ръка една оранжаво-жълта чанта и я пуснах в пералнята,в резултат на което цялото пране ми стана на едни оранжеви петна,напарво си го бях прежалила даже...Напръсках с меглио и стоя цала нощ,но на сутринта ме достраша ,че няма да се махнати отидох в Билата и там една приятелка ми препоръча този препарат на доктор Бекман на ролка-намазах и с това ,постоя няколко часа и го пуснах с Ариел-изобщо всичко се махна,та сега не знам от меглиото ли е,от препарата на доктор Бекман или от ариела ,ама петната бяха наистина огромни...

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Използвам препарат SPOT на фирма PERILIS.Детето ми е на две годинки и петната са ежедневие.Спасила сам доста негови,а и наши дрехи.Дано ти свърши работа и останеш доволна.

И аз съм много доволна от него. Peace

# 13
За бялата блузка стар бабински лек, вениша не помага. Ако намериш лимонтозу в пакетче. Правиш го на кашичка с малко вода, намазваш плътно върху точиците и изнасяш на силно слънце, така няколко пъти след като изсъхне, препираш и отново. При мен е имало ефект. Получавало ми се е и с по-силна кислородна вода, но трябва да пробваш да не изгори плата - за памучно става. Максимум 12 до 20 % в аптеките продават.

Общи условия

Активация на акаунт