Хотел Двореца или Рич - Велинград

  • 5 831
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 397
Тази година решихме да отидем в Велинград вместо на море, изчетох доста теми, но не мога да реша в кои хотел да почиваме  newsm78
Кои от двата хотела ще ми препоръчате за почивка с две малки деца. Гледах и  двата сайта и повече ме влече Двореца, но все пак искам и вашето мнение на тези който са почивали там  Hug
Може и друг хотел да ми препоръчате  Peace

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 09:50 от kimba77

# 1
  • София
  • Мнения: 4 397
Никой ли не е посещавал тези два хотела ?

# 2
  • Varna
  • Мнения: 288
Здравей.За Двореца нищо не мога да кажа.Ние бяхме в Рич май месец и останахме много доволни.Бяхме в двойна лускозна стая,която е доста голяма и децата имаше къде да щъкат.Външния басейн има плитка част,но басейна в Двореца определено е много по-впечатляващ.В Рич има безплатна анимация и храната е хубава.Друго ако те интересува питай Peace

# 3
  • Мнения: 157
В петък се върнахме от почивка във Велинград.
Почивахме в Олимп, но при следващото ни ходене до Велинград сме се спрели на грандхотел Велинград. От рецепцията там бяха много учтиви и ни разходиха по всички видове стаи и апартаменти, показаха ни басейните /външните/ и много ни хареса. Предполагам, че щом сте с две деца ще искате апартамент. В гранда те са много просторни, удобни и ... просто съм очарована.
Хотел Двореца - не бих почивала там. Тесни стаи, без тераси. Басейните не са лоши, но на снимка са по-впечатляващи, отколкото на живо. Много соц ми е този хотел.
Рич - миризмата от канала, минаващ до хотела не е много приятна. До него има два ресторанта със жива музика, от чиито песни можеш да луднеш - дива чалга и турбофолк с прилежащите им децибели. Басейнът не е много голям, а за стаите не зная. Не съм го разглеждала, макар, че отвън ми хареса.

# 4
  • Мнения: 674
Двореца естественно!!

# 5
  • София, България
  • Мнения: 5 596
От двете по-малкото зло е Двореца.
Заболява ме глава само докато минавам покрай Рич. Както по-горе са ти казали - шума е невъобразим.

Но все пак - и аз съм за Гранда  Peace

# 6
  • Varna
  • Мнения: 288
Когато бяхме в Рич,стаята ни беше на четвъртия етаж и не се е чувало абсолютно нищо от механата newsm78Може би на по-долните етажи се чува музика.При нас нямаше такова нещо.

# 7
  • Мнения: 332
За мен най-хубавия е Гранд х-л Велинград, но и Рич много ми харесва, там сме ходили все без детето, за да можем да посетим освен ресторанта (Омар) и нощния бар на хотела  Laughing. В Двореца не съм била, но съм чувала, че стаите са на късмет (за двойна стая), защото имало и много хубави, но имало и такива, които били много малки  Thinking

# 8
  • Мнения: 639
И аз съм за гранда във Велинград,бях ме там през март,невероятно СПА и условия за релакс,в Двореца бях ме май,не е лош но СПА -ТО в първият е по-добро.Двореца навън е по-просторен като инфраструктура около басейните,но аз съм за гранда.

# 9
  • Мнения: 22 840
Рич отпада, На Двореца ми харесва градината и големината на басейните,но не и самия хотел.Фен съм и съм супер доволна от Гранд-хотел Велинград.Даже пратих майка ми и детето там това лято.Единствения минус е,че външния басейн е малък,както и мястотот около него ,и събота и неделя е адска гъчканица.През седмицата е супер спокойно и приятно.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 397
ДесиХ2 защо отпада Рич, какво не ти харесва.
Двореца ми идва малко скъпо тази година и отпадна, Гранда го гледах ама басейна външния много малък и пространството около него и то тясно  newsm78
По скоро ме вълнува отвън басейните да са по голями, че се надявам да е хубаво времето и там да се прекарва по голяма част от времето.

# 11
  • София
  • Мнения: 408
Още един глас за Гранда, външния басейн е в пъти по-голям от този на Рич. Рич е на главна улица и е шумно, отдолу има таверна с музика, а Гранда е в гората, няма оркестри по-тихо е.
В неделя заминаваме!

# 12
  • Мнения: 690
Бях в Двореца, но не ми допадна. Има хубав външен басейн, топилата са готини също, джакузито... НО - ресторантът е под всякаква критика с оркестър  ooooh!, спа центъра - пластмасова парна баня (иначе турската е по-приемлива), вътрешния басейн е ужасно малък. Самите стаи на мен не ми допаднаха много. А преследващите портрети на бивши политици из коридорите ми действаха подтискащо. За Рич от приятели (с които бяхме на Двореца) знам, че са останали много по-доволни.

# 13
  • Мнения: 22 840
ДесиХ2 защо отпада Рич, какво не ти харесва.
Двореца ми идва малко скъпо тази година и отпадна, Гранда го гледах ама басейна външния много малък и пространството около него и то тясно  newsm78
По скоро ме вълнува отвън басейните да са по голями, че се надявам да е хубаво времето и там да се прекарва по голяма част от времето.

Само съм минавала оттам,но имам приятели,които само дето не живеят там,толкова често ходеха.Щом и те вече са разочаровани от Рич,за мен е показателно.Обслужване-храна-качество,от това се оплакват.И не са само те.Двореца е необосновано скъп хотел,на мен не ми харесва вътре.Плюс има само големите външни пространства.Гран-хотела засега е на ниво,вече втора година ходим,пращаме и приятели,всички са доволни.През седмицата на басейна е много приятно,няма много хора,басейна е под носа ти и не е притеснително да не ти изчезнат децата.Има и детска площадка до него.На една крачка ти е и вътрешния басейн,който също е супер,даже моя син го предпочита и майка ми каза,че миналата седмица са били няколко дни вътре,защотот навън в било хладно,и после дребния не е искал да ходи отново на външния басейн.Има още една детска площадка до паркинга,детски кът до лобито.Персоналът е много любезен и половината време те ми отглеждаха детето. Simple Smile Районът е спокоен и тих,нависоко е ,и вечер на масите отвън на ресторанта е страхотно.Няма притеснения,че детето може да отиде нанякъде,хотелът е на баирче,далеч от голяма улица.С две ръца ЗА.
П;П:Едни приятели бяха скоро в Двореца,доволни са.

# 14
  • Мнения: 4 784
В събота заминавам за 4 дни на Велинград. Запазила съм апартамент в Двореца, понеже разбрах, че двойните стаи са малко теснички. Ще изкажа отзиви. Предпочетох го заради инфраструктурата - парк и басейни. Ще съм с малкия и искам да има къде да тича на воля, както и да няма много външни посетители на басейна, а за Рич разбрах, че именно там е доста пренаселено с външни туристи.

Общи условия

Активация на акаунт