може ли да предложите добър ендокринолог

  • 9 343
  • 13
  •   1
Отговори
От близо 3-ти години се лекувам от гуша - пия метизол а преди 3-4 месеца пия и ел тирокс .Ако може да ми предложите добър специалист .Сега съм  при друг лекар и както вървят нещата сигурно ще трябва да ме оперират а много ме е страх ,искам да се консултирам с още един специалист .Ако вие е от полза жлезата ми произвежда повече йод и диагнозата ми е тиретоксикоза.Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 52
Д-р Иванова от Университетската болница по ендокринология.

# 2
  • Мнения: 21
Боби, аз ходя при др Начев в клиниката по ендокринология и съм доволна /вече почти 3 години/

# 3
  • Мнения: 2 175
Не разбрах от къде си?
Мога да помогна за Варна- др Девевджиева е отличен специалист.

# 4
  • Мнения: 902
Д-р Иванова от Университетската болница по ендокринология.
Преглежда ли с ехограф

# 5
  • Мнения: 52
Преглежда ли с ехограф
\Да,преглежда и е една от най-добрите на ехограф.

# 6
Да преглеждала съм се на ехограф.От София съм.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 259
Д-р Иванова от Университетската болница по ендокринология.
Преглежда ли с ехограф

Извинявам се, че побутвам стара тема, но първото име на лекарката Марияна ли е?  newsm78 Чудя се дали не е същата, при която бях в МЦ "Лора".  Hug

# 8
  • Мнения: 1
Д-р Иванова от Университетската болница по ендокринология.
Преглежда ли с ехограф

Извинявам се, че побутвам стара тема, но първото име на лекарката Марияна ли е?  newsm78 Чудя се дали не е същата, при която бях в МЦ "Лора".  Hug
може ли да кежеш мнение от Марияна Иванова от МЦ"Лора", защото се колебая дали да  си запиша час при нея, или при З.Каменов,който всички хвалят Rolling Eyes благодаря предварително

# 9
  • Мнения: 52
Д-р Ралица Иванова се казва от клиниката по ендокринология,за Марияна нищо не знам,а д-р З.Каменов е известен ендокринолог,но нямам лични впечатления.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 259
White_, впечатленията ми от Марияна Иванова са много добри и като лекар, и като човек. Единственото, което мене не ме устройва съвсем при нея, е че в "Лора" работи само от 12 до 14 часа вторник и четвъртък, а на мене ми е много сложно с излизането от работа. Така или иначе не мисля да е сменям и намирам начин. Последния път бях болничен за малката и й се явих с нея, че нямаше на кой да я оставя. Иначе и тя има дъщеря - първи клас, та всъщност покрай боледуванията на децата се разприказвахме.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 381
Здравейте. А, някоя ходила ли е при д-р Сечанов?
Майка ми трябва да си оперира 1 "топъл" възел на шията и 3 "студени", та се чудим при кой док да отиде за операция...  newsm78
Благодаря ви предварително!  Hug

# 12
  • Мнения: 7
можели да ми препоръчате добър ендокринолог във Велико Търново или Плевен който да работи към здравна каса

# 13
  • Мнения: 103
Здравейте. А, някоя ходила ли е при д-р Сечанов?
Майка ми трябва да си оперира 1 "топъл" възел на шията и 3 "студени", та се чудим при кой док да отиде за операция...  newsm78
Благодаря ви предварително!  Hug

Оперирах се при него преди 5 год. и мога да кажа, че съм изключително доволна! Невероятен специалист  Peace Само с едно пипане ми определи диагнозата !Наистина го препоръчвам!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт