Отзиви за детските мебели на "К.Даниели"

  • 5 189
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 640
           Здравейте,
  Имам питане относно качеството на детските мебели,предлагани от Карло Даниели.С детето се спряхме на този модел-"Симоне",макар че моята щерка много повече би се зарадвала,ако розовото бе синьо:
         

  Има ли сред вас ползвали мебели на тази фирма и какви са ви впечатленията?
  /Ползвах търсачката и намерих само едно мнение в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249737.msg5902195;topicseen#msg5902195/
 Ако някой знае пък за други производители  на качествени мебели с нормални цени,моля да сподели.
 Интересува ме и дали е възможно подобен детски комплект мебели да се изработи  и от дърводелец,защото ми предлагаха и такъв вариант,но аз съм скептична относно идеята.Някак си не ми се побира в ума как сам човек ще се справи с цялостното изпълнение,че и с декоративните елементи. newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 308
Отиди ако не си ходила в Явор и Мелбелната палата,там се предлагат същите.Китайски са.В Мебелната палата има такива детски и по 900 лв.Има и  в синьо.
А за Карло Даниели ми стана много смешно,защото си мислех че е някаква италианска фирма.Но не,мъжа ми го познава,ама му забравих името,така го преобразувал от своето че да звучи италианско
Иначе и ние сме харесали този модел,който показваш,но сега като прочетох от какви чупливи материали са направени,май ще се въздържа.Вярно че мебелиста ни едва ли ще може да ги изработи така,но ще измислим нещо заедно.

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 15:09 от Geiza

# 2
  • Мнения: 1 640
 Simple SmileВсеки ден съм в Мебелната палата и да,има 5 модела,но синият от 878 лв. вече го купили, а и той беше с двукрилен гар-б и без чекмедже под леглото. Сега има някакво преустройство  на търговската площ в магазина.За съжаление ,останалите дет.комплекти не ни устройват,чакали нови,но кога...не се знае. Не били по поръчка,а каквото донесели.Ходих и до "К.Даниели",който е точно под Мебелната-там са изложени само 3 модела, а този от снимката сега е на промоция и не е изложен.
   

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Даниел от Карлово.  Laughing Това съм чела за този производител.

# 4
  • Мнения: 6 039
 
Даниел от Карлово.  Laughing Това съм чела за този производител.

стига де,  Joy Joy Joy  това аз го казах преди доста време в една тема, но няма нищо общо с истината
100% моя измислица. Просто  Карло Даниели  на мен така ми звучи, като /Даниел от Карлово/

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Хи хи...Възможно е. Тук някъде съм го прочела.  Joy
И на мен така ми звучи, затова съм го запомнила.  Joy
А да не се окаже истина!?  newsm78

# 6
  • Варна
  • Мнения: 308
Карло Димитров се казвал човека,сега се върна мъжа ми и го питах, наскоро правиха  някакъв ремонт у тях.
А в Явор като ги гледах детските бяха доста,поне 5-6,много сладурски наистина.Въпреки паянтовите материали мъжа ми е навит да вземем другата година.Колкото издържи.

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 18:56 от Geiza

# 7
  • Варна
  • Мнения: 692
Ходих и до "К.Даниели",който е точно под Мебелната-там са изложени само 3 модела.....
Къде до Мебелната палата? Май минавах скоро оттам, преди магазина беше на Domo Style, а сега видях табела Карло Даниели. Там ли е?

# 8
  • Мнения: 1 640
Ами на 100 м под ,а не до Мебелната ,автобус 22 минава покрай него,но спира доста над кръстовището.В близост има търговски складове,бензиностанция,Изчислителния е пак в този район.Бул.Ян Хуняди,номер 6-от кръстовището надолу в права посока.

Общи условия

Активация на акаунт