Зърната на гърдите...намаляват ли след увеличението?

  • 1 993
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
И още едно въпросче за днес  Wink...може би темата е за "Красива мама" - ако искат модераторите да я премесят после, но нали тук най-много се чете...
На мен лично доста ми се поувеличиха зърната и ми е любопитно дали след това стигат предишния си размер или си остават такива... Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 038
Ми не знам,защото мойте не се увеличиха грам.Но мога да кажа за майки,които съм виждала,и май си остават такива,но нека кажат и други мами. Wink

# 2
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз все пак още кърмя ,но по малко и не съм забелязала да са се намалили ..за съжаление

# 3
  • София
  • Мнения: 2 901
Зърната ли имаш предвид или ареолите? Лично аз не бих имала нищо против ако зърната ми поостанат така щръкнали, че с тия пухкавелки преди един потник не можех да сложа без сутиен (то и размерът ми не е като за сутиен - една неудържимост лъха от бюста ми, ама...), но ареолите ми ако може да се посъберат малко към центъра си, че сега почти ми изкачат от сутиена. Смея се сега ама в родилния дом питах разтревожено всички мами не бива ли бебето да лапа по-голяма част от ареолата около зърното, че все ми се струваше малко това дето го захапваше, а една мама по едно време ми хвърли 1 поглед и викна - абе ти това бебе каква уста очакваш да отвори, те ареолите ти  hahaha са с диаметър 10 см!!! (истина си е  #Crazy!!!)

# 4
  • Мнения: 368
И моите чесно казано станахо доста големи - надявам се да се постеснят малко , но ще видим какво ще става. Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
няма какво да се лъжем - момински няма да имаме Simple Smile
мойте са намалели малко

# 6
  • Мнения: 5 647
Намаляват.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Моите не се увеличиха изобщо, но затова пък станаха едни такива, набръчкани... Sick

# 8
  • Мнения: 1 383
И зърната, и гърдите възстановяват размера си, само дето не са така стегнати.

# 9
  • Мнения: 883
Моите си се смалиха до нормалния им размер (кефф Simple Smile )

# 10
  • Мнения: 1 108
Оффффф
Успокоих се  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 7 186
А кога се увеличават ареолите-по време на бременност или при кърмене?

# 12
  • София
  • Мнения: 10 291
Моите си се смалиха до нормалния им размер (кефф Simple Smile )
A кога си възвърнаха големината? Аз спрях да кърмя преди около месец, но гърдите ми почти не се смалиха... а и чакам да ми увиснат, пък  newsm78 не че държа да ми увиснат  Mr. Green просто след година кърмене все си мислех, че ще има промяна в тях.... ама и скъпия за сега не вижда разлика  Mr. Green

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
 просто след година кърмене все си мислех, че ще има промяна в тях.... ама и скъпия за сега не вижда разлика  Mr. Green


И при мен е така.   smile3521
Какво питаш, не питай, ами хващай да черпиш, че това рядко се случва.  Иначе, няма начин да не се променят ареолите, при условие, че кожата на гърдите се опъва.  Ако нарисувате кръгче на балон и го надуете, и то се разширява. Да ме простите за сравнението.  Embarassed После, като спадне балончето, и кръгчето се нормализира.   Simple Smile

# 14
  • Мнения: 188
Направо ви завиждам - на тези ,които са си възвърнали предишните форми. При мен няма нищо общо с преди бремеността. Кърмих 5 месеца, останаха си големи, отпуснаха се, ареолите са коренно различни /по-големи са и по тъмни/.
Въпреки че килограмите са ми почти вече като преди,то май при бюста не чакам подобрение smile3511
Съвсем точно го е казала An Mary - никога няма да е като преди. Аз и с килограмите съм така - уж само 1-2 отгоре, а се чувствам адски различна

Общи условия

Активация на акаунт