CARPETMAX = за бога, не купувайте от тях!

  • 12 713
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
Имах неблагоразумието да поръчам ламинат от КАРПЕТМАКС, който бе наличен в магазина в Русе само като мостра и трябваше да бъде доставен от София. След платено капаро ме увериха, че нямало никакъв проблем и доставката щяла да се състои след 4-5дни с камиона им.
Нищо подобно не се случи.
След закъснение от два дни и провал в моите планирани срокове, управителят на магазина Атанас Шишков реши да ми изнесе транспортна лекция за маршрута на камиона от София до Русе и ме увери, че доставката ще стане на следващия ден в 9.00часа.
За мое успокоение реших да потърся по гсм управителя на веригата в София, този г-н Петър Димитров също тотално ми гарантира, че след като мине през Горно-Надолно и Малко-Голямово камионът щял на сутринта да пристигне в Русе с моя натоварен ламинат в него.
Нищо подобно не се случи.
На сутринта камион имаше, но ламинат нямаше. Много съжалявали.

Нямам думи да опиша яда си, защото това проваля всички мои уговорени срокове и блокира работата ми, причинява ми загуби и не знам, дали бих могла да ги съдя за това.
Но преди всичко искам да алармирам, че в тази фирма работят непрофесионалисти, които си играят на бизнес. И ЛЪЖАТ.

# 1
  • Мнения: 227
Съжалявам за това което ти се е случило.  Peace Това е реалността на посредствените фирми опитващи се да продават неща, които са допълнителен асортимент към основната стока.  Peace Аз се питам вече има ли фирми, които да се държат на ниво в БГ, но май няма, да не говорим, че обслужването е под всякаква критика. Но както и да е.  Rolling Eyes
Чесно казано Карпетмакс са фирма за килими и мокети. Има достатъчно много специализирани магазини за Ламинирани Подови Настилки, които директно могат да доставят стоката, тъй като имат достатъчно много избор и количества на склад !!   bouquet


# 2
  • Мнения: 342
Здравейте!
дани, наистина много неприятна случка. И по думите ти наистина кадрите там с анепрофесионалисти.

Аз също имам опит с Карпетмакс. Поръчвала съм 45 м2 балатум-трева във Варна и нямаха в наличност.
Платих си капарото, но имах късмета да го доставят навреме!

# 3
  • Мнения: 9 814
Аз също съм чувала лоши отзиви за тях.
Като например доставка на само част от платеното.

# 4
  • Мнения: 4 406
от темата съвсем ясно ми стана, че не само мокет, но и ламинат не могат да продават като хората.
мислех си, че може би аз съм просто по- нервничка, когато ходих в Карпетмакс в Русе, затова и персоналът ми се стори досаден.
май повредата не е в моят телевизор. едно много услужливо момче се зае с покупката ми, после почнаха да идват още продавач- консултанти, очевадно защото скучаеха. всеки от тях смяташе, че непременно трябва да ми зададе 100 еднакви въпроса, за да се окаже по- компетентен или нещо друго. в крайна сметка на мен ми омръзна да обяснявам на всеки един от тях какво искам  и за какво го искам . малко им повиших тон ... касиерката не можеше да смята и много настояваше да ми вземе точно 2 пъти повече пари за мокета...
радвам се, като има такива теми, за да не правя излишни грешки и разходи.

# 5
  • Мнения: 6 206
Всъщност аз пък съм много доволна от Карпетмакс
Дори работя само с тях за подови настилки, не че застилам света
Когато ми трябва някой цвят, ми се търси докато се намери подходящ
За да влезнат в срокове, са монтирали и през нощта
Абсолютно нямам за какво да се оплача, дори рядко съм срещала такъв професионализъм, а аз работя с много хора
Така че заглавието е много тенденциозно
Карпетмакс в Пловдив - просто няма грешка. Дори сравнено с другите магазини за настилки, леле като се сетя колко нерви съм потрошила, преди да започнем да поръчваме само от тях.
Не знам, може би аз знам какво искам.

# 6
  • Мнения: 410
Бумеранг,

и при мен имаше особено внимание от страна на целия персонал, но не беше дразнещо и натрапчиво както при теб, просто всички ме уверяваха, как 300% ще си получа ламината (лъжа номер 1) в уговорения срок (лъжа номер 2), след като товарът мине от София през Пловдив-Варна-Русе. И те щели да ме информират по телефона (лъжа номер 3), за да отида да си го прибера.

Не само че не получих ламината, ами и чаках повече от уговореното време и трябваше непрекъснато да ги търся аз, понеже те не благоволиха да се обадят, че има проблем със заявеното качество и срока на доставка.
Така камионът дойде с огромно закъснение, за което никой не ме уведоми, и без моята поръчка и реакцията им беше: "Ние повече нищо не можем да направим". Сякаш нещо бяха направили, та да очаквам "повече".

Никой от високопоставените шефове не се извини, явно намират тази своя система на работа за перфектна.

Това е фирмата с най-добра собствена антиреклама в практиката ми.

# 7
  • Мнения: 2
Abe pacha ne moga da razbera zashto prodalzhavash da hodis v magazina kato ne ti haresva ti da ne si mazohiska . Za kakvo ochakvash izvinenie . kato si iskala laminat da si si kupila ot nalichnija v magazina . Ne e vazmozvno ot 65dekora v magazina da iskash bash toja deto go njama i posle da imash pretencii.osven tova na stranicata v internet ima telefoni v ofisa na firmata shto ne se obadi. ami pishehs gluposti v saita na domakinite .

# 8
  • София
  • Мнения: 164
Abe pacha ne moga da razbera zashto prodalzhavash da hodis v magazina kato ne ti haresva ti da ne si mazohiska . Za kakvo ochakvash izvinenie . kato si iskala laminat da si si kupila ot nalichnija v magazina . Ne e vazmozvno ot 65dekora v magazina da iskash bash toja deto go njama i posle da imash pretencii.osven tova na stranicata v internet ima telefoni v ofisa na firmata shto ne se obadi. ami pishehs gluposti v saita na domakinite .

Ами то по твоята логика "пачата" трябва да отиде да им се извини, че ги е притиснила изобщо с желанието си да купи нещо...
Във форума няма указане за "Тази тема може, а тази не", затова постове като твоя ми се струват достя заядливи ...и не на място.
Всеки споделя това, което го вълнува-който иска чете, който не го интересува не.

Към теб с "пача" ли се обръщат в къщи.

# 9
  • софия
  • Мнения: 25 202
Abe pacha ne moga da razbera zashto prodalzhavash da hodis v magazina kato ne ti haresva ti da ne si mazohiska . Za kakvo ochakvash izvinenie . kato si iskala laminat da si si kupila ot nalichnija v magazina . Ne e vazmozvno ot 65dekora v magazina da iskash bash toja deto go njama i posle da imash pretencii.osven tova na stranicata v internet ima telefoni v ofisa na firmata shto ne se obadi. ami pishehs gluposti v saita na domakinite .
ooooh! ooooh!
Каквото човек сам си направи, никой друг не може да му го направи!

# 10
Hora mnogo sajelqvam za ne6ta koito sa se slu4vali predi okolo godina sega celiq personal e smenen i vi uverevqm 4e nqma da imate nikakvi problemi

Общи условия

Активация на акаунт