Помогнете с инфо за акушерската пареза

  • 771
  • 4
  •   1
Отговори
Здравей те аз съм татко на едно момченце с акушерска пареза в момента е на 20дни и от сега съм се заел да търся помощ за него . прегледах форума за този проблем и имам молба към всички които имат инфо и са доволни от определени специалисти да ми пратят имената им и каде работят утре смев Плевен на 21 пък сме в София затова не мога да кажа още каква е точната диагноза на малкия. всяка информация за центрове догтори литература ще ми бъде от полза . предварително ви благодаря за оказаната помощ

# 1
  • София
  • Мнения: 2 262
Ето тук можете да питате каквото поискате и да ви посъветват:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=290102.0

# 2
Здравей те аз съм татко на едно момченце с акушерска пареза в момента е на 20дни и от сега съм се заел да търся помощ за него . прегледах форума за този проблем и имам молба към всички които имат инфо и са доволни от определени специалисти да ми пратят имената им и каде работят утре смев Плевен на 21 пък сме в София затова не мога да кажа още каква е точната диагноза на малкия. всяка информация за центрове догтори литература ще ми бъде от полза . предварително ви благодаря за оказаната помощ
Вчера бяхме на преглед при д-р. Маринова от Плевен някой имал ли е контакт с нея или с хехабилитаторите в Плевен?

# 3
  • Мнения: 263
Kaкъв специалист е тази докторка и къде работи? Кои рехабилитатори в Плевен?
В УМБАЛ-Плевен в сектора Физиотерапия рехабилитаторите работят с акушерска пареза - има електро процедури и кинезитерапия за засегнатата ръ4и4ка.
На други места сигурно също работят с такива де4ица - разпитайте newsm10
Трябва да направите консултация с то4ния специалист. Запо4нете рехабилитация навреме!
Успех Simple Smile

# 4
Kaкъв специалист е тази докторка и къде работи? Кои рехабилитатори в Плевен?
В УМБАЛ-Плевен в сектора Физиотерапия рехабилитаторите работят с акушерска пареза - има електро процедури и кинезитерапия за засегнатата ръ4и4ка.
На други места сигурно също работят с такива де4ица - разпитайте newsm10
Трябва да направите консултация с то4ния специалист. Запо4нете рехабилитация навреме!
Успех Simple Smile
Тази лекарка е детцки невролог а процедурите ги започнахме но ме притеснява ,че рехабилитаторите не са точно детцки. някой дали има инфо. за София в детцка педиатрия имат точно такива рехабилитатори или и там са общо практикуващи?

Общи условия

Активация на акаунт