заспа докато.....

  • 7 367
  • 126
  •   1
Отговори
Не знам темата за къде е ...пиша тук,ако трябва изместете я......

Та бях го гледала само по-филми...в "секса и града май беше" ooooh!
Хубава жена съм,правя мисля newsm78 доста добър секс,нищо не ми е чуждо...винаги са ми правили комплименти...с него съм от година...всичко е жестоко...и той и аз си действаме ...уж...възбуждащо,но.......вечра той заспа докато аз се намирах м/у краката му и то доста разпалена...бях поела инициатива ,за неща,от които трудно можеш да заспиш,но уви случи се............той заспа,че и дори хъркаше ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Не ви питам случвало ли ви се е,защото то това нещо #2gunfire как ще се случи,явно само на мен и в "секса и градът",но защо така...как така,аз обожавам секса и той-е,вярно забелязала съм че е мноооого изморен,много и докато легне започва да хърка,ама това.......... Naughty

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
шегуваш се , на ли?

# 2
  • Мнения: 307
Това не може да бъде истина...

# 3
  • Мнения: 2 448
Абсурд!!!  Shocked

Ако подобно нещо ми се случи, направо ще се гръмна.    hahaha

Аз трагедия ще направя, ако мъжа не може да свърши, пък дори да е от много пиене, а за това да не говорим....

# 4
  • Мнения: 191
И аз абсолютно не го вярвам! Ако се е случило наистина, трябва да преосмислиш сексуалните си възможности, защото след тези хвалби...

# 5
Де да беше шега............. Tired

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
това на кой епизод беше? да не си преуморила чиляка от секс?

# 7
И аз абсолютно не го вярвам! Ако се е случило наистина, трябва да преосмислиш сексуалните си възможности, защото след тези хвалби...


Не бе мацка,не съм сигурно убиец,но не съм и за изхвърляне,аз съм почти н а 40 и имам добър опит и практика! Tired

# 8
# 9
  • Мнения: 2 448
И аз абсолютно не го вярвам! Ако се е случило наистина, трябва да преосмислиш сексуалните си възможности, защото след тези хвалби...


Не бе мацка,не съм сигурно убиец,но не съм и за изхвърляне,аз съм почти н а 40 и имам добър опит и практика! Tired

А мъжа на колко е, да не е на 60. Тогава му е простено.  Mr. Green

# 10
това на кой епизод беше? да не си преуморила чиляка от секс?

Съвсем в началото,дори точно правех някои нестандартни,за мъжете неща,които обаче на повечето бях забелязала,че им допадат и доста се бях разгорещила!.........човека,захърка Tired

# 11
Не се бъзикайте,положението е плачевно!На 45 е!И трябва да ви кажа,че го правим всеки ден,поне по-два-три пъти,винаги е бил много импотентен!

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не се бъзикайте,положението е плачевно!На 45 е!И трябва да ви кажа,че го правим всеки ден,поне по-два-три пъти,винаги е бил много импотентен!

2-3 пъти на ден импотентен ......

# 13
  • София
  • Мнения: 344
Не се бъзикайте,положението е плачевно!На 45 е!И трябва да ви кажа,че го правим всеки ден,поне по-два-три пъти,винаги е бил много импотентен!
Ее тук вече завиждам. Embarassed

# 14
  • Мнения: 2 196
Какви са тези ''нестандартни за мъжете неща''?
Че моя страда напоследък от безсъние, белким го приспя. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт