новородено и райд за комари

  • 10 027
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
знае ли някой дали в стая с новородено може да се включва райд за комари?

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 08:51 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 511
Да,аз сам ползвала Райд против комари .Нашият лекар ни препоръча тази,която е на ламинирани таблетки,а не с течността.При тези с течност са по-опасни относно изпарението от нея.

# 2
  • София
  • Мнения: 256
по добре не включвай! Няма напълно безвредни препарати. Добре е да не е се използва при деца под 2 години, бременни жени и деца с дихателни проблеми. Ламинираните таблети пак се изпаряват

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
Не, дори на него доколкото помня пише, че не става....

Има си препарати за бебета и деца, против комари.
http://shop.danet.bg/advanced_search_result.php?keywords=%EA%EE% … 8&x=0&y=0 например тази серия.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
По-добре не

# 5
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Таблетките и течността не са подходящи за бебета, бременни, астматици, хора с дихателни затруднения или хора, претърпели наскоро интервенция по шия, устна кухина, нос...Има си една апаратчета за включване в контакт- разни марки, модели, цени - те са по-подходящи.Работят на базата на някакъв сигнал, който не допуска инсектите.

# 6
  • Мнения: 5 940
Ползвахме на Чико подобно устройство за контакт. Според мен е най-добре да се довериш на марките, които произвеждат продукти за бебета. Те са многократно тествани, за да са безопасни.

# 7
  • Мнения: 1 512
Ползвахме на Чико подобно устройство за контакт. Според мен е най-добре да се довериш на марките, които произвеждат продукти за бебета. Те са многократно тествани, за да са безопасни.

Точно така  Peace

# 8
  • Мнения: 2 521
И аз ползвам на Чико PeaceМисля че са с ултразвук и затова са подходящи за бебчета Thinking

# 9
  • София
  • Мнения: 5 693
Плзвах и ползвам Райд с течност и не мисля,че има проблем!Педиатърката ни каза,че може!

# 10
  • София
  • Мнения: 721
Аз не бих го направила Naughty

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Според мен най добрия варинат е балдахин. Всички препарати могат да бъдат опасни, дори и тези специално предназначени за бебета.

# 12
  • Мнения: 149
а защо не си сложите комарник на прозореца

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Първото лято не съм ползвала никакви препарати. Достатъчен е добър комарник на прозореца

# 14
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
На опаковката на течния изпарител пише да не се включва при бременни и деца под 3 години.

Общи условия

Активация на акаунт