Какво стана със зелевата супа??

  • 1 350
  • 18
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Какво става?
Къде са мамите ,където пиеха тези хапчета?Имат ли ефект?Мисля да ги купувам. Или да си направя супата вкъщи и да се почвам? Поне съм я изпитала и даде резултат,ама нали се сещате с хапчетата ще ми е по лесно.Или така си мисля?
Кажете как се пият,какво може да се яде и колко струват? Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз не съм пробвала хапчетата,но свекърва ми си купи две опаковки,изпи ги и ехекта беше 0,сега се ядосва че е дала толкова пари,но....късно.Може би ще се включат мами на които са подействали.На мен лично ще ми е интересно,само на нея ли не са подействали. Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 5 826
Аз не съм пила хапчетата, но съм си правила супата и наистина имаше ефект.
Не съм си купувала хапчетата, защото си мисля, че супата все пак ти пълни стомаха /колкото и да е гадна/, а с хапчето - пак си си гладна  newsm78
Да кажат мамите дето са ги пили дали е така ???

# 3
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
   Аз ги пих тези хапчета,правих упражнения,спазвах и диетата ,която беше към тях И за 1-ви пък найстина бях стриктна.
Резултат нямане   !!! даже и килограм не свалих Crossing Arms #2gunfire.,да не говорим за повече.

# 4
Аз пих хапчетата и ефект имаше, свалих 5кг. за 7 дни, после не ги качих пак, ами напротив, продължих да свалям, но с доста по-бавни темпове. Хапчетата струват около 20лв., с опаковката има подробна инструкция колко хапчета се пият и кой ден какво се яде. Два месеца след диетата реших да я повторя, ама без да пия хапчетата. Свалих 2кг., но я спазвах до 5-ия ден и не бях никак стриктна, позволявах си да ям доста неща извън диетата. Успех ти пожелавам.

# 5
  • Мнения: 1 014
Аз пих хапчетата и ефект имаше, свалих 5кг. за 7 дни, после не ги качих пак, ами напротив, продължих да свалям, но с доста по-бавни темпове. Хапчетата струват около 20лв., с опаковката има подробна инструкция колко хапчета се пият и кой ден какво се яде. Два месеца след диетата реших да я повторя, ама без да пия хапчетата. Свалих 2кг., но я спазвах до 5-ия ден и не бях никак стриктна, позволявах си да ям доста неща извън диетата. Успех ти пожелавам.
Я, колко хубаво и лесно звучи. Ако още няколко мами кажат подобно нещо и а ще си купя от тези вълшебни хапчета.

# 6
  • Мнения: 2 142
Аз не съм ползвала хапчетата, но си правих супата и съвсем не беше гадна. Може би това е диетата, която на мен най- много ми хареса и определено имаше ефект, а съм пробвала доста диети. От миналата година съм свалила 28кг! Ако искаш можем да си я направим от понеделник и да започнем заедно, че съм решила до морето да сваля последните килограми дето ми пречат! Като са повече хора е по мотивиращо и някак по не се издънваш.

# 7
  • Мнения: 3 211
Аз пих хапчетата и ефект имаше, свалих 5кг. за 7 дни, после не ги качих пак, ами напротив, продължих да свалям, но с доста по-бавни темпове. Хапчетата струват около 20лв., с опаковката има подробна инструкция колко хапчета се пият и кой ден какво се яде. Два месеца след диетата реших да я повторя, ама без да пия хапчетата. Свалих 2кг., но я спазвах до 5-ия ден и не бях никак стриктна, позволявах си да ям доста неща извън диетата. Успех ти пожелавам.
Я, колко хубаво и лесно звучи. Ако още няколко мами кажат подобно нещо и а ще си купя от тези вълшебни хапчета.

Всичко зависи от това, колко кг имаш да сваляш, ако са 20 ще отслабнеш поне 7, но ако са 2, как да свалиш 5?
Хапчета не съм пила, но съм правила супата 2 пъти,1-я път свалих 6кг, 2-я - 3. По един и същ начин съм я спазвала, направо да му се чудиш на този организъм.
Но много скъпи ми се струват тези хапчета, и аз много им се чудиш и накрая си взех Хитозан, пия вече 7-8 дни и съм свалила 2кг., а пък искам още

# 8
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Я за по-закъснелите - напишете рецептата за тази супа. А какъв е този Хотазин - как се пие и има ли странични ефекти Grinning

# 9
  • Мнения: 2 142
Това е диетата:
"Зелева супа"
6 големи глави лук
2 зелени пиперки
1 целина(зелена)
6 обелени домата
1 зелка
1 кубче пилешки бульон
По желание може да се прибави сол, къри, чеснов сос.
Всичко се нарязва на парченца и се слага в голяма тенджера. 10 минути се вари на силен огън, след което се намалява на по-ниска температура и се вари докато се разварят зеленчуците.
Тази супа се яде при всяко огладняване.
Колкото повече се яде от тази супа, толкова повече се отслабва.
Тази диета е разработена за сърдечно болни, които са оперирани, след което трябва бързо да намалят теглото си без риск.
Тайната на тази диета се състои в това, че предизвиква изгаряне на повече калории, отколкото човек поема. Отбягва се неприятното чувство на глад, което се появява при спазването на другите диети, човек се чувства чудесно.
Трябва да се избягват някои неща:

1. Не е разрешено поемането на никакъв алкохол, тъй като той възпрепятства изгарянето на калориите. Когато се започва диетата трябва да са минали поне 24 часа от последното поемане на какъвто и да е алкохол.

2. Също така са забранени всички видове газирани напитки. Пийте само вода, чай без захар, кафе без сметана и захар, натурални сокове и обезмаслено мляко.

3. Също така са забранени всякакви тестени изделия, както хляб, така и всякакви продукти, които съдържат брашно, захар или захарни продукти.

4. В дните, които диетата разрешава месо, може да се яде пилешко месо без кожата или риба.
Според болницата, в която е разработена диетата, може да се свалят до 7 кг. за една седмица.

ПЪРВИ ДЕН:
Яжте само супата и пресни плодове, с изключение на банани. Най-добре дини или пъпеши, тъй като те съдържат най-малко калории. Пийте само натурални сокове, вода и чай или кафе без захар.
ВТОРИ ДЕН:
Този ден не яжте никакви плодове – само зеленчуци. Яжте пресни зеленчуци или консервирани. Никакво масло или олио! Яжте зеленчуци със зелени листа. Яжте зеленчуците заедно със супата. Вечерта може да запечете един картоф във фурната със съвсем малко масло.
ТРЕТИ ДЕН:
Този ден се прави комбинация от предишните два дни. Може да ядете зеленчуци и плодове (без банани). Вечерта може да изядете един картоф.
Ако сте спазвали правилно диетата вече ще сте свалили между 2.5 и 3.5 кг.
ЧЕТВЪРТИ ДЕН:
Яжте само от супата, банани и обезмаслено мляко. Вечерта изяжте до 3 банана и две чаши обезмаслено мляко и толкова вода, колкото можете да изпиете.
ПЕТИ ДЕН:
Този ден може да ядете месо. Може да ядете до половин килограм месо – пилешко, без кожа и 5 пресни домата. Трябва да изпиете 5-8 чаши вода.
ШЕСТИ ДЕН:
Този ден яжте колкото искате зеленчуци и месо. Месото може да запечете. Яжте и много салата с месото, но без картофи.
СЕДМИ ДЕН: 
През този ден яжте ориз (за предпочитане е нечистен – с люспите). Пийте прясно изстискани плодови сокове и зеленчуци. Яжте докато се наситите.
Ако сте спазвали правилно диетата, в края на седмицата ще сте свалили между 7.5 и 8.5 килограма.
Ако искате да свалите още, трябва да починете два дни, преди да продължите с диетата.
ВНИМАНИЕ! Трябва да ядете от супата поне по веднъж дневно!

Ако искате да я започнем от утре, защото днес вече хапнах други неща.

# 10
  • Враца
  • Мнения: 5 185
А за хапчета, може ли някоя мама да прочете упътването и дали там пише, че при опити за забременяване може да навреди при една евентуална бременност Embarassed Embarassed
Благодарско!

# 11
  • В.Търново
  • Мнения: 444
michel, за колко време стига това количество супа?Ти като я прави тази диета за 1 седмица колко кг свали?

# 12
  • Мнения: 597
Сега четох в ено женско списание,4е  можеш да отслабнеш с така наре4ената "Френска супа",койато се прави от няколко връзки праз лук...сваряваш ги и ги подправяш с лимон,и магданоз,за сол не пишеше...може би се слага,а може и да не се слага..видя ми се разновидност на зелевата супа...не съм я пробвала,но нали го про4етох и бързам да ви го напиша...

# 13
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Сега четох в ено женско списание,4е  можеш да отслабнеш с така наре4ената "Френска супа",койато се прави от няколко връзки праз лук...сваряваш ги и ги подправяш с лимон,и магданоз,за сол не пишеше...може би се слага,а може и да не се слага..видя ми се разновидност на зелевата супа...не съм я пробвала,но нали го про4етох и бързам да ви го напиша...
Ммм зелевата супа ми звучи по-вкусно smile3503.Само незнам коя от всичките диети да почна за да има ефект. Нещо не мога да открия най-ефективната за мен smile3518

# 14
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз не съм ползвала хапчетата, но си правих супата и съвсем не беше гадна. Може би това е диетата, която на мен най- много ми хареса и определено имаше ефект, а съм пробвала доста диети. От миналата година съм свалила 28кг! Ако искаш можем да си я направим от понеделник и да започнем заедно, че съм решила до морето да сваля последните килограми дето ми пречат! Като са повече хора е по мотивиращо и някак по не се издънваш.

Хайде!
Направих вече супата,така че-да действаме! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт