БОЛКИ В ГЪРБА

  • 15 030
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 699
Здравейте искам да ме посъветвате и успокоите защото аз съм голяма паника.
Става въпрос за съпруга ми.От около месец има болки в гърба-незнам как точно да ви обясня мястото-някъде в плешката отива към врата и слиза леко отпред над лявата гърда(на нивото на рамото НЕ по-надолу)Препоръчаха му един масажист който се занимава с травми при футболисти.Вече ходи на масажи няколко пъти и леко му се облекчава болката но още има лека болка.За момента той не иска да отиде на лекар а мисли да продължи с масажите.Аз обаче много се притеснявам да не е нещо сериозно което да се влоши ако не се потърси скоро лекар или да се влоши от масажите,въпреки че мъжа ми казва че го облекчават.Моля ви дайте съвет

# 1
  • София
  • Мнения: 3 878
препоръчвам с две ръце една жена, която не веднъж ме е спасявала от доста гадни болки, както и много мои близки и колеги
Емилия Георгиева
кинезитерапевт
лечение на: дискови хернии, невралгии, плексити, дисторзии и остеофити /ошипявания/
тел. 359 887097204
359 898258084
359 877080035

# 2
  • Мнения: 1 699
Aurora а тази жена с масажи ли те оправи или с лекарства?Питам за да знам горе долу дали сме на прав път с масажите,докато го убедя да отиде на лекар.Тази жена в София ли практикува,понеже виждам че си от София?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 878
в София, да.
наистина с две ръце се подписвам, че тази жена помогна на около 10 мои колеги, на 3ма мои много близки приятели и няколко близки роднини!
тя е кинезитерапевт, само с масаж ще го оправи! никакви лекарства Peace
преди кабинетът й беше при стадион Славия, след това се премести в Овча Купел и в четвъртък две мои колежки ще ходят и съм ги помолила да ми дадат последният й адрес, защото може би е сменила още един път кабинета. но телефоните са тези Peace

# 4
  • Мнения: 1 699
Благодаря ти но ще ни е малко трудно защото сме от Варна а то  един масаж едвали ще е дастатъчен.Ще се възползвам от информацията ти.  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 3 878
мда, един масаж помага...защото то не е точно масаж, то е наместване.
но дано не стигнете дотам, обикновено, когято няма накъде се ходи при нея Wink

Общи условия

Активация на акаунт