Праз лук и забременяване!!!

  • 3 974
  • 20
  •   1
Отговори
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Здравейте момичета!Две години не можах да забременея,едни наши познати ми казаха,че много помага хапването на праз лук.Съдържал някакво вещество,не си спомням точно какво Embarassedкоето подсилва организма и помага за забременяването.На тях им го препоръчал някакъв възрастен гинеколог -роднина.Започнах да ям праз ooooh! и точно след около месец разбрах,че съм бременна HugКазах го на една приятелка,която също има проблем със забременяването и преди седмица разбрах,че ще си имат бебче  bouquet!Не зная,дали е случайност  Thinking но уви е факт и е за предпочитане да се изпробва!Късмет на тези Peace,който не ме сметнат за луда Wink

# 1
  • Мнения: 763
Най-накрая се откри лек за стерилитета  Joy Уникална тема, искрено ме развесели   bouquet

# 2
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 586
 Joy Joy Joy
Има няма и кацне някое НЛО Sick
А, честито, муайте праз лук и ще забременеете Peace

# 3
  • Мнения: 763
Гея, майтап, майтап, но днес тази тема ми оправи настроението  Joy Joy Joy

# 4
  • Близо до София
  • Мнения: 896
 newsm78
празия лук май няма да помогне на милото да му се изпари азоспермията Wink

# 5
  • Мнения: 763
newsm78
празия лук май няма да помогне на милото да му се изпари азоспермията Wink
Ама ти пробвала ли си?  Hug Особено ако е сготвен с оризче  hahaha

# 6
  • Мнения: 262
Е тва е,само там е истината,да знаете Naughty
за съжаление,колкото и праз лук да изхрупам,моят мъж няма как да ме забремени с един ,два сперматозоида,пък било то и подхранени  с  празлука Rolling Eyes   За съжаление тва е истината,щем не щем Twisted Evil

# 7
  • до морето
  • Мнения: 494
Аз пък съм чувала, че се забременява от е...е, ама като са ти запушени тръбите може и праза да помогне Joy Joy Joy Joy
MaR наистина ли не се бъзикаш с нас?

# 8
Не че съм фен на празия лук, ноооо.......................... #Crazy
Мислех дълго време, след като цяла зима ядохме кавърма по рецепта на моя близка - много вкусна между другото, защо още не съм бременна  newsm78
 Naughty сетих се, може би суров действа, незнам, но това бие рецептата със зелката и клечането над нея определено. Thinking Twisted Evil

# 9
  • до морето
  • Мнения: 494
... а защо не зелка с праз, ама с глас се смея разбирате ли?
представям си буля клечи над зелка, в която е забучн праз или пък хрупа сурови пръчки - е не е истина просто smile3532 smile3532
Да бе Цеци, ама просто ми е много смешно!

# 10
  • Мнения: 616
Я-а-а-а гледей ти каква новина. Абе аз праз лук никак не обичам ама ако отпушва тръби да взема да се жертвам ли к`во  newsm78 .
Ако не друго поне мога да се посмея. Праз лук, клечане върху зелка - веселба да става  Crazy  Joy  Joy  Joy
dushka трябва да решим ще ядем зелката с праз или ще клечим над тенджерата с манджата, много е важно да не сбъркаме рецептата Simple Smile

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Мацки,аз мисля,че Мар не е наясно с проблемите ни и просто се е опитала да помогне по някакъв начин,макар и не на място.
Иначе и мен ме развесели.Нека да не и се сърдим,мисля че не е направено злонамерено.

# 12
  • Мнения: 616
Цецинка, разбира се че не е злонамерено. Ама как да не се разсмееш  Crazy толкова е шантаво. Все пак не е зле от време на време да се появяват подобни теми, че да ни разсейват.

# 13
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 586
Е, там е тя истината де - клечане му е майката Mr. Green Къде над зелка, къде над праз лук, пък не е ясно, може и на мъжете да действа бе, трябва да пробват Peace
А иначе - щеше да е смешно, ако не беше плачевно Sad колко е невеж народа...

# 14
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Geia,не смятям,че си особено оригинална с това държане как да кажа  newsm78....абе няма смисъл да определям.До въпросното ти НЛО смятам,че е елементарно изказване спрямо мнението на някой!Както Цецинка е казала,исках да помогна,какви са проблемите Ви не знам и не ме засягя!!!Споделяйте си проблемите и успешно зачеване  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт