Погачата - каква?

  • 918
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 506
Здравейте, интересува ме содена ли трябва да е погачата по повод 40тия ден на детенце, или питка с мая? Сигурно, не е от голямо значение, но все пак.

# 1
  • София
  • Мнения: 295
Знам, че питката трябва да е сладка, за да му е сладък живота на детенцето. Мисля, че май ги правят от тесто като козуначеното. Поне като съм ходила на погачи, са били такива питките...

# 2
  • Мнения: 428
Трябва да е сладка Peace

# 3
  • Мнения: 1 512
Погачата трябва да е козуначена.

# 4
  • Мнения: 6 438
Аз не съм правила сладка.  Peace Обикновена питка с мая и после като я начупих сложих мед,за да си топят в нея( и пак да му е сладък живота) Peace

# 5
  • Мнения: 148
Ние онзи ден правихме погача и много литература изчетох,за да не пропуснем нещо и навсякъде пишеше,че трябва да е сладка.Ние нашата я поръчахме от "Ни-кай" и беше много вкусна и сладка.Пращам ти и снимка да я видиш.Успех в приготвянето newsm10

# 6
  • Мнения: 3 268
Погачата трябва да е сладка,голяма и красива.Аз я поръчах в един сладкарски цех.Много бях доволна и от там после пак поръчах за кръщенката.Ако си от София,мога да ти кажа къде.В центъра е.

# 7
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
И аз знам,че трябва да е сладка,макар че нашата не беше и сложихме допълнително мед.

# 8
# 9
  • Мнения: 506
Благодаря ви момичта, ето как щях да се изложа  Blush Сладка ще да е тогава, нещо съм се заблудила за содената (явно при ритуала с прохождането на детенцето да съм го чела).
Много красива погача на малкото Ани, за съжаление не съм от София и няма как да поръчам такава.

Ако някой знае красоти за Варна ще съм му безкрайно благодарна.  Praynig

# 10
  • Мнения: 112
Аз направих Божествената усукана пита на Танита (рецептата я има по-назад в рецептите). Много съм доволна, всички много я харесаха, а аз - най-много Laughing. Като се има предвид, че на я бях правила и се притеснявах, че няма да стане добре, но много ми беше мерак да я направя, още като я видях Simple Smile.

# 11
  • Мнения: 22 867
Аз направих Божествената усукана пита на Танита (рецептата я има по-назад в рецептите). Много съм доволна, всички много я харесаха, а аз - най-много Laughing. Като се има предвид, че на я бях правила и се притеснявах, че няма да стане добре, но много ми беше мерак да я направя, още като я видях Simple Smile.

Усуканата питка на Танита е наистина божествена! Радвам се, че ти е харесала. И на мен ми е любов от пръв поглед, само като я видях и........не изтраях дълго. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт