уред за хидромасаж за домашна вана от Метро?

  • 1 158
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте,днес в Метро на Цариградско видях уред -Спа масажен комплект за домашна вана-до колкото разбрах той прави от ваната домашно джакузи/има ли някой подобен уред и доволни ли сте

# 1
  • Мнения: 1 636
Ние имаме,много е приятно,само време да има6. На6ето го вzехме 2004 и до сега май на година не го полzвам пове4е от 4 пъти  Confused Ако има6 времето си вzеми  Peace

# 2
ОК благодаря,мисля да пробвам-стига да разбера как точно се ползва

# 3
  • Мнения: 1 636
Много е лесно,след като се zакачи апарата на стената от него иzлиzа един мъркуч и той се вкарва в "матрака",който се zалепва(с вакуум) във ваната. Има дистанционно,от което пуска6 коя програма иска6. Раzличните модели имат раzличен брой,на6ият го вzехме zа 800? и бе6е навремето най_доброто иz каталоzите,има6е други с наполовина програми и съответно половин цена. Когато го купувахме помня,че ни каzаха,че на таzи фирма са много или най_добри,вече не помня.Фирмата на на6ия е Др.Френкел. След като иzбере6 програма zабравя6 zа всичко и се отпуска6...докато не чуе6 "мамооо,брат ми ме удари"  Mr. Green. Ако има6 късмета да не го чуе6 след като свър6и програмата си иzклÜчва сам. Успех при иzбора  Peace

Общи условия

Активация на акаунт