Мит ли е ?

  • 7 196
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
Мит ли е ,че от противозачатъчните и от хапчета за изместване на цикъла от типа на Прамалут-нор (дано не бъркам името) се пълнее ?  Thinking
Споделете от опит   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 4 736
Според мен от примолут-нор няма как да се напълнее. Все пак се приема рядко, мисля че е допустимо до два пъти в годината. За противозачатъчните не мога да кажа, сякаш при всеки вид и всеки човек е индивидуално.

# 2
  • Мнения: 2 388
От Примолут нор и Оргаметрил аз лично не съм напълнявала.
От Диане само първият път, като ги пих. После при другите цикли не съм качвала, дори съм и сваляла.
Ясмин и още едни бях пила, но ми се губи името сега, не ми влияеха никак на теглото.
Предполагам, че си зависи и от организма на човека.

# 3
  • Мнения: 6 914
Примолут-нор съм пила в пубертета, имах нередовна менструация и бях станала на плондер  Sad
За другите противозачатъчни нямам идея, не съм ползвала.

# 4
  • Мнения: 4 435
Аз от Оргаметрил и Примолут нор не съм  качвала.Пиех Регулон,от него качих две килца,после ги свалих.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И аз съм пила Линданет, но нито напълнях, нито се промени нещо за акнето ми. За сметка на това ми влияеха на нервната система, затова ги спрях. Май си е до организъм!

# 6
  • Мнения: 2 448
Дълги години съм пила противозачатъчни, не съм напълнявала, макар, че не съм някой кльощавел дето не му се лепи, но в никакъв случай не и от хапчета, по скоро от шоколад.  Laughing

# 7
  • Мнения: 4 916
Явно зависи от организма. Аз напълнях, приятелката ми също.

# 8
  • Мнения: 1 424
Явно зависи от организма. Аз напълнях, приятелката ми също.
И все пак ориентировачно за колко кг в + говорим ?  Thinking

# 9
  • Мнения: 2 448
vodka_s_led
, за какъв период мислиш да ги приемаш тези хапчета? Ако е нещо инцидентно за кратко , няма какво да го мислиш, въпреки, че гледам лентичката, че си на диета. То като се говори, че от такива хапчета се пълнее, не може да 1 месец да се напълнее драстично.

# 10
  • Мнения: 3 306
зависи си от организма  Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 39 715
Аз пих Цилеста и напълнях. Преди това пиех Антеовин и нямах проблем.

# 12
  • Мнения: 24
Привет и от мен:)

Никак не е мит, поне от личен опит; Диане 35 го пих около година и половина и само през първите 6 месеца бях качила 7кг, после станаха 12кг...смениха ми хапчетата миналата година през Декември и до момента си върнах качените килца, та и отслабнах ( това с отслабването няма нищо общо с новите хапчета, само диетка Simple Smile

# 13
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
от ясмин свалих за 1 месец 6 кг. Rolling Eyes

после пих някакви други, не напълнях...като ги спрях си върнах 3 от загубените 6 кила  Simple Smile
примулот-нор пих един месец, не напълнях, но имах топли вълни ooooh!


# 14
  • Мнения: 1 424
vodka_s_led
, за какъв период мислиш да ги приемаш тези хапчета? Ако е нещо инцидентно за кратко , няма какво да го мислиш, въпреки, че гледам лентичката, че си на диета. То като се говори, че от такива хапчета се пълнее, не може да 1 месец да се напълнее драстично.
Истината е ,че за противозачатъчните питам просто информативно  Laughing
Прималут-нор пих миналата година за бала и после до края на месеца качих 4-5кг, но се отпуснах с хапването така че е трудно да кажа от кое е  Thinking  Сега за морето както е тръгнало пак ще пия  ooooh! а аз с кг си имам проблеми.... не съм прасенце,но не съм и с идеална фигура  Tired

Общи условия

Активация на акаунт