Столче за хранене

  • 4 691
  • 54
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 588
От кога почнахте да използвате столче за хранене? Ние вече ядем пюренца и каши, ама се храним на леглото и става голямо омазване:)
  Каква марка столче бихте ми препоръчали? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 599
Аз още от 4 месеца почнах да го слагам в столче за кола , но не напълно седнал а на столчето слагах хавлия за да не се цапа. А на столче за хранене когато детето почва да сяда спокойно можеш да си го слагаш на него (след 6 м) относно какво столче нашето не е с плат а такова като мушама и дори и да цапа много лесно се чисти след това

# 2
  • София
  • Мнения: 790
Рали я сложих за първи път към 6-я месец.
Нашето е Чико. Още го ползваме от време на време.

# 3
# 4
  • Мнения: 4 343
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 3/products_id/693
За всичко са помислили ,а и не са скъпи.

# 5
  • Мнения: 1 763
На 6 месеца започнах да го слагам в столче за хранене, въпреки че още не може да седи стабилно. Нашето столче е с две положения на гръбчето, но ни го даде една приятелка с по-голямо дете и не знам каква марка е.

# 6
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
Стилиян го сложих когато стана на 6 месеца и бях решила да го захранвам, а и вече му беше време и да започва да сяда Simple Smile Столчето ни е Бертони,доволна съм.

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Нашето столче беше на Бертони, от тези с масичката отделно. Започнах да я слагам в стола след 6-я месец, когато седеше долу- горе стабилно сама.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 524
и аз го слагам след 6 месец на столчето, даже мисля на 7 беше. за кокретна марка- всички, стига да е удобно и за теб и за него. Peace

# 9
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ами можеш да слагаш бебето в столче за хранене едва когато започне да сяда добре.
Относно марката, на пазара в момента се предлагат много видове столчета. Нашето е такова, което после става на малко столче с масичка.

# 10
  • Мнения: 4 784
Към 7 - 8 месец го сложих в стола за хранене. До преди това го хранех в столчето за кола. В леглото никога.
Нашето е Кангаро, удобно е, но не го препоръчвам, защото мушамата му се накъса. Вярно е, че го ползваме доста активно, малкия много шава докато е в него, но все пак...

# 11
  • Мнения: 10 982
Каквото и да вземеш, ще ти свърши работа. Няма смисъл от скъп стол за хранене, и без това се ползват сравнително кратко и не си заслужава инвестицията.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Нашето е такова - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … d/357/language/bg

Слагам я в него вече, защото започнахме захранването. 5-10 минути само Simple Smile
Има леко полуседнало положение.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 585
Купихме го, когато беше на 7 месеца. От тогава го ползваме до ден днешен. Simple Smile
На Чиполино е, не е лошо. Peace

# 14
  • Мнения: 540
а ниетака и не сме си купили още

Общи условия

Активация на акаунт