Извращава ли се БГ общество?

  • 4 445
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 708
Наскоро попаднах на ето този сайт, който доста ме очуди и шашна: www.izpoved.com
Тук разни хора споделят фантазиите си, преживяванията си и т.н.
Някои "изповеди" доста ме потресоха-  майки дават "нагледни" уроци за секс на синовете си, синове искат да правят секс с майките си, някакво момче бива системно оправяно от чичо си, съкровената мечта на една девйка била да гледа секс между гейове, някакъв чукал приятелките на сина си...  Shocked
чета и се чудя какво става?! а дори и някои от тези истории да не са верни, що за болен мозък би могл да ги измисли?!
Вие какво ще кажете?

# 1
  • Мнения: 2 386
Че банда тийн чекиджии си правят анонимно густо.
Нали не вярваш на написаното?

# 2
  • София
  • Мнения: 708
Ами и това ми хрумна, ама представяш ли си що за извратени тийнове???

# 3
  • Мнения: 3 447
Наскоро попаднах на ето този сайт, който доста ме очуди и шашна: www.izpoved.com
Тук разни хора споделят фантазиите си, преживяванията си и т.н.
Някои "изповеди" доста ме потресоха-  майки дават "нагледни" уроци за секс на синовете си, синове искат да правят секс с майките си, някакво момче бива системно оправяно от чичо си, съкровената мечта на една девйка била да гледа секс между гейове, някакъв чукал приятелките на сина си...  Shocked
чета и се чудя какво става?! а дори и някои от тези истории да не са верни, що за болен мозък би могл да ги измисли?!
Вие какво ще кажете?
Що, ти в Дом и семейство не четеш ли?  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 708
Наскоро попаднах на ето този сайт, който доста ме очуди и шашна: www.izpoved.com
Тук разни хора споделят фантазиите си, преживяванията си и т.н.
Някои "изповеди" доста ме потресоха-  майки дават "нагледни" уроци за секс на синовете си, синове искат да правят секс с майките си, някакво момче бива системно оправяно от чичо си, съкровената мечта на една девйка била да гледа секс между гейове, някакъв чукал приятелките на сина си...  Shocked
чета и се чудя какво става?! а дори и някои от тези истории да не са верни, що за болен мозък би могл да ги измисли?!
Вие какво ще кажете?
Що, ти в Дом и семейство не четеш ли?  Grinning

 Joy

а бе и там са ми правили впечатлене някои теми (напр. "Мъжът ми си има любовник"), ама в този сайт са много на едно място!  Laughing

# 5
  • Мнения: 2 161
Да фантазираш не значи да си извратен.

# 6
  • Мнения: 2 386
Личи си, че не си чела.  Laughing

# 7
  • Мнения: 2 161
Чела съм.Аз също мога да ти изпраскам такъв еротичен разказ,дори с по-малко правописни грешки и със значително повече подробности.

# 8
  • Мнения: 2 386
Можеш, но не си, нали? Точно там е въпроса.
Тийновете най-често имат излишен тестостерон, затова и отказвам да приема, че ни се полагат по толкова извратеняци на калпак. Има и такива, но те не се тупат в гърдите. Също като сатанистите, впрочем.

# 9
  • Мнения: 2 161
По-важно е кой ги чете и защо ги чете.

# 10
  • Мнения: 2 386
Ние двете си признахме, дийл. Crazy


Според мен се четат едни други. Нямам друго обяснение. Попадала съм веднъж там с търсачката и ми се догади. Не вярвам на някой друг разумен човек да му действа като афродизиак..

# 11
  • Мнения: 2 161
От друг форум имаше линк към Изповеди.И така кацнах там.

# 12
  • Мнения: 247
Ами в чужбина? Като застане някой травестит по гарите и като почне да се подмята на високи токчета . Иде ми да повърна. Има и 70 годишни ветерани от бранша. Общо - взето са жалка гледка. На тукашното общество, това отдавна не прави впечатление.

# 13
  • Мнения: 3 447
Литературата познава и по-големи извращения Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 161
Ами в чужбина? Като застане някой травестит по гарите и като почне да се подмята на високи токчета . Иде ми да повърна. Има и 70 годишни ветерани от бранша. Общо - взето са жалка гледка. На тукашното общество, това отдавна не прави впечатление.
И какво ти пречи човека?

Цитат
Литературата познава и по-големи извращения
Да.

Общи условия

Активация на акаунт